Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

Cześć,

Z uwagi, że trwająca umowa na pakiet Orange Love znalazła się w okresie umożliwiającym jej przedłużenie (120 dni) postanowiłem, że skorzystam z rabatu 10zł/miesięcznie co Orange reklamuje chociażby pod tym linkiem https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/przedluzenie-umowy-w-orange/ . Niestety postępując zgodnie ze ścieżką z powyższego linka rzeczowy rabat nie jest naliczany, w koszyku wyświetlają się jedynie standardowe ceny pakietów. Próbowałem uzyskać pomoc w rozmowach z konsultantami na czacie jak i telefonicznie, ale nie byli w stanie pomóc a jedynie odsyłali jedni do drugich.

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Czym może być spowodowany problem z brakiem możliwości skorzystania z rabatu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

Miałem identyczną sytuację. Jestem w okresie przedłużania umowy, wchodziłem na konto i oferta była 110zł bez tego rabatu. Godziny gadałem z konsultantami i konsultantkami, bez większych efektów. Nikt nie wiedział co jest grane, rabat powinien być naliczony od razu. Dowiedziałem się tylko, że rabat istnieje, czyli Orange Love powinno wychodzić 99zł, a po drugie, że nie każdemu przysługuje. Już miałem się pogodzić z tym, że mi nie przysługuje, ale zrobiłem jeszcze jedną rzeczy, powyłączałem wszystkie dodatki do przeglądarki typu AdBlock, Disconnect itp., odświeżyłem stronę bez tych dodatków, wszedłem w ofertę, dodałem do koszyka i rabat mi naliczyło. Tak więc może tutaj być problem. Warto powyłączać dodatki, ewentualnie spróbować z innej przeglądarki. 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

@damn84 wygląda, że zniżka za przedłużenie umowy nie dotyczy Twojego abonamentu. Jaki masz dokładnie abonament? Powinno być zapisane w umowie. 

Może też być tak podane, że ceny już zawierają zniżki za e-fakturę i zgody marketingowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

@ketrasaArtur  umowa z sierpnia 2019r. OL Pakiet TV Optymalny + światłowód 300 Mb/s. Do tego eleven i multiroom.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

Miałem identyczną sytuację. Jestem w okresie przedłużania umowy, wchodziłem na konto i oferta była 110zł bez tego rabatu. Godziny gadałem z konsultantami i konsultantkami, bez większych efektów. Nikt nie wiedział co jest grane, rabat powinien być naliczony od razu. Dowiedziałem się tylko, że rabat istnieje, czyli Orange Love powinno wychodzić 99zł, a po drugie, że nie każdemu przysługuje. Już miałem się pogodzić z tym, że mi nie przysługuje, ale zrobiłem jeszcze jedną rzeczy, powyłączałem wszystkie dodatki do przeglądarki typu AdBlock, Disconnect itp., odświeżyłem stronę bez tych dodatków, wszedłem w ofertę, dodałem do koszyka i rabat mi naliczyło. Tak więc może tutaj być problem. Warto powyłączać dodatki, ewentualnie spróbować z innej przeglądarki. 

Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

@damn84  rabat powinien Ci przysługiwać, spróbuj wykonać to co podpowiedział @Kamas21 .

Edit.

Zniżka za e-fakturę i zgody marketingowe to co innego niż rabat za przedłużenie (ten jest w formie vouchera rabatowego).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

@Kamas21dzięki wielkie! Po wyłączeniu adblocka rabat zaczął być widoczny, taka banalna rzecz a do głowy nie przyszła. Jeszcze raz dzięki!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

Cieszę się, że pomogło. Mnie też to długo do głowy nie przychodziło, męczyłem się parę dni, kilka rozmów z konsultantami (jedna nawet ponad godzinna) i nikt nie był w stanie powiedzieć mi co może być przyczyną.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Love przedłużenie umowy brak rabatu

Banalny powód braku przyznania rabatu, żeby przez wtyczkę, czy przeglądarkę nie został uwzględniony rabat. To tylko świadczy o błędach na stronie Orange oraz braku dokładnych testów.