Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - przedłużenie umowy a świąteczna promocja.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love - przedłużenie umowy a świąteczna promocja.

Temat wydzielony z Orange Love - przedłużenie umowy. - moderator Kinga.

 

Witam

13 grudnia kończy mi się umowa na Orange Love( internet,tel.stacjonarny,komórka),15 stycznia na jeden tekefon komórkowy.Dwa miesiące temu miałam telefon z propozycją przedłużeni umowy.Chciałam dołączyć ten osobny telefon do oferty Love, kolsultantka powiedziała że jeszcze za wcześnie żebym poczekała.Po miesiącu nastęny telefon i stwierdzenie że takie połączenie jest niemożliwe.Teraz skoro zbiża się termin zadzwoniłam sama,usłyszałam propozycję abonament 135 zł z Love i telewizor za złotówkę, do tej pory płaciłam 124,50 za love i oddzielną komórkę.Wogóle nie można się dogadać ,po co mi telewizor,niby za darmo ale wyższy abonament czyli trzeba za niego płacić i teraz nie ma innej opcji .Pan powiedział że jak umowa wygaśnie i nie podpiszę nowej to nadal będę płacić tyle samo co w starej i jak skończy się ta promocja to podpiszę sobie nową.Odnoszę wrażenie że na infolinii pracują osoby niekompetentne i nie potrafiące udzielić informacji. Może ktoś doradzi jak dalej postępować.

9 ODPOW. 9

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Orange Love - przedłużenie umowy.

Obawiam się, że konsultant powiedział ci prawdę - teraz jest promocja z telewizorami i już. Jeśli w umowie masz na pewno (sprawdź!), że po okresie umowy przechodzisz na kolejne 6 miesięcy na dotychczasowych warunkach, to lepiej poczekać.Tyle, że może powstać pewne zamieszanie (patrz:https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/17715)

Ja też teraz czekam aż sytuacja się wyklaruje;)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love - przedłużenie umowy.


@sarpitnapisał(-a)

Odnoszę wrażenie że na infolinii pracują osoby niekompetentne i nie potrafiące udzielić informacji. Może ktoś doradzi jak dalej postępować.


Nie rozumiem dlaczego tak twierdzisz. Konsultant poinformował Cię o obecnie trwającej promocji, a ty go nazywasz niekompetentnym.

Na tą chwilę nie ma innej promocji, oferta Love podrożała około lipca 2019 r. Rabaty utrzymaniowe, które były wcześniej zostały zawieszone w związku z promocją świąteczną i tyle. Jeśli nie odpowiada Ci ta promocja to poczekaj na inną, która pojawi się pewnie po świętach.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love - przedłużenie umowy.

Jeżeli każda z trzech osób mówi co innego to gdzie kompetencja?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Orange Love - przedłużenie umowy.

@sarpit Z tego co piszesz to informowali dobrze. W chwili obecnej w związku z ofertą świąteczną, wspomniane rabaty są zawieszone.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - przedłużenie umowy.

@sarpit: to nie jest wynik niekompetencji. Szkoda, że nie zostało Ci to przedstawione z odrobiną empatii. Promocje mają to do siebie, że non stop się zmieniają. Nie wiem czemu niektórzy pracownicy Orange na forum obiecują, że po świętach od razu wrócą "stare rabaty". Wrócą, albo i nie, mogą być też w zupełnie innej formie.

Osoba, która dzwoniła do Ciebie zwykle ma ofertę w stylu "dziś i teraz" czasem z opcją dostępności danej oferty przez kilka dni naprzód. Jeśli ktoś z Orange obiecuje Ci, że za miesiąc będzie tak samo - to jest niewiarygodne. Wszystkie promocje mogą być odwołane z dnia na dzień.

Co już @Arti_Kn_Pl pisał w tym wątku, w okolicach wakacji ceny usług poszły nieco w górę, zarówno jeśli chodzi o usługi stacjonarne i mobilne. Jeśli dla Ciebie łączna cena wszystkich usług jest najważniejsza - propozycja pozostania na starej umowie może być bardziej korzysta. W nowej ofercie z hasłem więcej za więcej - jest coś więcej chociaż co do ilości GB na komórkach. Jeśli do usług stacjonarnych masz telewizję i dekoder ICU100 lub IWU200, to jest darmowa funkcjonalność multinagrywarki. Jeśli masz światłowód i prędkość do 100, w najtańszej opcji jest opcje wariant do 300. W niektórych wariantach jest też większy upload.

A jeśli podwyżki w Orange Ci się nie podobają, zawsze można wyrazić swój sprzeciw "nogami" - tylko konkurencyjne firmy też powoli podnoszą ceny.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange Love - przedłużenie umowy.

@Piotrekk85  jeżeli pracownicy orange tu piszą że wrócą rabaty tj powitalny czy utrzymaniowy to tak chyba bedzie, jak informują to na jakiejś podstawie. 

 

Chyba że masz nowsze informacje 😜😜😜

A jak nie to po prostu nie wymyślaj 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - przedłużenie umowy.

Założymy się, że nie wrócą równo 27.12? 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange Love - przedłużenie umowy a świąteczna promocja.

@Piotrekk85  no nie wrócą równo 27.12.

a kto powiedział ze wrócą tego dnia?
no to jak wiesz kiedy wrócą to powiedz, będziemy tutaj wszyscy mądrzejsi  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love - przedłużenie umowy.


@bluesmanniaknapisał(-a)

Obawiam się, że konsultant powiedział ci prawdę - teraz jest promocja z telewizorami i już. Jeśli w umowie masz na pewno (sprawdź!), że po okresie umowy przechodzisz na kolejne 6 miesięcy na dotychczasowych warunkach, to lepiej poczekać.Tyle, że może powstać pewne zamieszanie (patrz:https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/17715)

Ja też teraz czekam aż sytuacja się wyklaruje;)


W umowie Orange Love jest opcja o automatycznym przedłużeniu umowy o koleje 6 m-cy z opłatami abonentowymi jak w ostatnim miesiącu umowy,a w tm telefonie co jest oddzielnie tego nie ma.Jest o automatycznym przedłużeniu na czas nieokreślony i w punkcie 3.Minimalny okres wymagany do skorzystania z usługi na warunkach promocji stanowi okres w którym został zawarty aneks.