Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love co i jak

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Orange Love co i jak

Temat przeniesiony z Telefon, internet, telewizja, bank, energia do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam, niedługo kończą mi się umowy na 2 z 3 abonamentów komórkowych które posiadam. Byłem w salonie i facet mi powiedział że te rabaty które posiadam ("Rabat za Smart Plan LTE dodatkowy" oraz "OrangeOpenExtra(mobil+stacjonar)-abon. za połowę") przepadną, ponieważ nie ma już czegoś takiego w Orange. Zastanawiam się nad tym Orange love jak to działa. 

 

1. Jeśli posiadam 5 usług (3 komórki, telefon stacjonarny i internet stacjonarny 80mb) to w przypadku wyboru np. pakietu standardowego za 109 zł wszystkie usługi zostaną podpięte pod ten pakiet (czyli będę płacił 109 zł za wszystko co posiadam aktualnie) czy może po prostu dadzą mi nowe usługi pod ten pakiet, a tamte stare na których jeszcze trwają umowy będą żyły swoim życiem i będę musiał płacić podwójnie ?

 

2. Jeśli macie jakieś propozycje jak połączyć te 5 usług żeby było najtaniej to śmiało piszcie bo szczerze mówiąc tamte rabaty które posiadałem to jakieś 50% było mniej kasy niż powinno co miesiąc a wiec sporo. Trochę żałuję że w tym Orange Love pchają na siłę w każdym pakiecie telewizję której nie potrzebuję.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love co i jak

O ile stacjonarny nie potrzebny to z niego zrezygnuj i:
Wybierz Orange Love Mini czyli Internet + komórka 80 zł (+14,99 zł jeżeli to światłowód w domku jednorodzinnym).
I To jest pakiet. Do tego pakietu proponuję dać numer któremu nie kończy się umowa ponieważ możesz do tego pakietu dać numer w każdym momencie trwania umowy.
Oraz przedłużasz umowy na 2 komórki 2 x 25 zł.
Jeżeli nie bierzesz telefonów, a masz pod nosem Media Markt zrób to u nich to dostaniesz jeszcze bony na zakup towaru ok 300-500 zł chyba.

https://mediamarkt.pl/strefa-uslug-orange

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love co i jak

Ile obecnie placisz (łącznie i z rozbiciem na składowe)? Masz najniższe abo czy chcesz coś więcej?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love co i jak

O ile stacjonarny nie potrzebny to z niego zrezygnuj i:
Wybierz Orange Love Mini czyli Internet + komórka 80 zł (+14,99 zł jeżeli to światłowód w domku jednorodzinnym).
I To jest pakiet. Do tego pakietu proponuję dać numer któremu nie kończy się umowa ponieważ możesz do tego pakietu dać numer w każdym momencie trwania umowy.
Oraz przedłużasz umowy na 2 komórki 2 x 25 zł.
Jeżeli nie bierzesz telefonów, a masz pod nosem Media Markt zrób to u nich to dostaniesz jeszcze bony na zakup towaru ok 300-500 zł chyba.

https://mediamarkt.pl/strefa-uslug-orange

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Orange Love co i jak

Akurat potrzebuję telefon stacjonarny wiec nie bardzo mogę zrezygnować. Ale to chyba będzie najtaniej jak napisałeś. 80zł za pakiet 1 komórka + internet. 2 kolejne komórki które bym przedłużył za 50zł i jeszcze bym płacił za ten stacjonarny aktualnie chyba coś koło 40zł. Niestety w moim domu max prędkość łącza jaka może być to 80mb więc nie mogę mieć światłowodów. W sumie wychodzi 170zł, drożej niż płacę teraz ale to chyba jest taki trend że odchodzi się od dużych rabatów bo tak naprawdę po za tymi z komórek to nie ma nic. Media marktu nie mam blisko ale z tego co widzę to chyba i tak max 200zł bym wyciągnął.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Orange Love co i jak

Cześć @Marcin950. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że powyższa odpowiedź pomogła Ci w załatwieniu sprawy, w związku z tym zachęcam do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Bardzo szczęśliwy kot

Chyba, że masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało pytaj - postaramy się pomóc. Emotikon: Bardzo szczęśliwy