Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy orange love rabat za łączenie usług


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Vilgefort  dostałeś jednoznaczną odpowiedź. TAK SIE NALEŻY RABAT. Nie ma znaczenia że przedłużasz OL. Zasady są proste. Posiadając usługę Mobile/OL + kolejna usługę Mobile czy to Voice/Data z abo powyżej 39.99zl przysługuje rabata -20zl. Nie będę się rozpisywał na temat zasad rabatowania np tel. Stacjonarny + mobile bo pytasz o swój konkretny przypadek. 

@Piotrekk85  nie wiem po co robisz zamieszanie z tym regulaminem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Vilgefort  pewnie też wydam Ci się niewiarygodny, ale napiszę co sądzę w sprawie rabatu za łączenie usług w Orange.

Po pierwsze chcę się upewnić, że za Plan Komórkowy nadal płacisz - mimo  przejścia z nim w umowę na czas nieokreślony - w obniżonej kwocie. Więc skąd obawa?

Jeśli więc przedłużysz umowę na pakiet Orange Love, to trzeba sprawdzić, czy korzystając z tej usługi, o której wcześniej (Plan komórkowy) można skorzystać z rabatu. Jestem przekonany, że nic się nie zmieni.

Ten dokument, który wskazał @Piotrekk85  odnosi się do sytuacji z lekka odwrotnej - zawarcie nowej umowy albo aneksu na usługi mobilne, w sytuacji gdy korzysta się jednocześnie z innej usługi mobilnej bądź pakietu OL.

Generalnie, jak sądzę odpowiedź @Wiktor a - jednoznaczna, nie budzi moich wątpliwości.  Zwróć uwagę na fakt, że rabat naliczany jest na usługę mobilną (telefon albo internet).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Oficjalna wersja na wczoraj była taka, że rabat powinien być zachowany.

 

Ale Orange różne wywija numery związane z literalnym czytaniem regulaminów. Kiedyś w rabatach Orange Open pojawił się zapis o "zabieraniu rabatów za brak płatności w terminie". I przez rok przez błąd techniczny rabat się naliczał nadal mimo wszystko - oficjalna wersja Orange była że nie będziemy tego stosować przez cały okres lolajki. Po roku dokonano zmian i niektórzy klienci zostali ....

 

Dla mnie może być taka sytuacja, że ktoś za rok stwierdzi, że jest to bug. Literalne sformułowanie zasad od 19 sierpnia brzmi następująco:

rabat.PNGWg Twojego opisu nie zawarłeś umowy ani aneksu na Plan Mobilny po 19 sierpnia - więc się nie łapiesz na te "zasady". 

 

Jeśli jakiś pracownik Orange jest Ci w stanie zagwarantować to na piśmie, ok, przechowaj to - będziesz miał podkładkę do ewentualnych reklamacji w przyszłości. Bo na dziś rabat Ci się naliczy automatycznie, ale czy nie zniknie po roku - osobiście mam wątpliwości patrząc na różne akcje w przeszłości.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@PARANOJA: czy mam listować wszystkie pomysły Orange związane z zabieraniem rabatów Orange Open, Orange Open Extra Światłowód i "rabatu za łączenie usług"? Poczytajcie te fora i inne. Na dziś to jest bug, co będzie za dwa lata - dajcie mi jasny regulamin, na dziś nie jest jednoznaczny.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Kończą się ludziom umowy z OL i zaczynają się kwiatki.

Pamiętam jak dziś, przed podpisaniem umowy na usługę OL, zapytałem się konsultanta, co będzie po okresie oznaczonym. Odpowiedział, że sam nie wie, bo to nowa oferta. Teraz już wiadomo. Na nowe oferty trzeba mocno uważać, szkoda tylko, że tą nieprzyjemną ofertą jest OL

Zresztą, każdy by się zagmatwał, łączenie, złączenie, przełączenie, rabat taki, rabat nijaki, rabat zależny od wysokości abonamentu, okres przedłużany na 6 m-c z automatu lub nie przedłużany, możne jeszcze coś pominąłem.

Sporo tego podoklejali do pozyskania klienta prze mamienie promocjami.

Ja się wyniosłem z OL i mam kłopot z głowy. Czytam posty na forum i dochodzę do wniosku, że zaczyna się robić niezły bigos na winie.

 

Czyli co się nawinie, to do bigosu Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowy orange love rabat za łączenie usług


@Vilgefortnapisał(-a)

@Wiktor @Piotrekk85 @Anonim Panowie, ustalmy jedną wersję bo to zakrawa na kuriozum, że specjaliści w temacie, którzy mają po kilka tysięcy postów, nie są w stanie ustalić czy rabat się naliczy. Skąd ma to wiedzieć klient, skoro nie wiedzą tego eksperci?


@Vilgefort , skoro mnie wywołałeś do tablicy...nie jestem żadnym ekspertem, ani pracownikiem operatora, więc najprościej Ci powiem. Na fakturze zobaczysz wszystko i jeżeli wg zapisów w Twojej umowie, oraz z ustaleń przed powzięciem ostatecznej decyzji wyboru ujrzysz nieprawidłowość w naliczeniach, to najtaniej reklamację złożysz na czacie. Ja też jestem święcie przekonany, że bedę miał rabaty, a mimo to otrzymałem smsa z informacją, że się "nie łapię". Jednak przy okazji innej reklamacji, konsultant z tego działu uspokoił mnie, że to jest standardowe działanie systemowe przy nowych umowach. Otrzymam fakturę, to wtedy będę wiedział, "na czym stoję".