Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy orange love rabat za łączenie usług


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Witam, obecnie mam starego orange love w funpacku i stary plan komórkowy standardowy za który płacę po rabacie 19,99.
Czy jeśli przedłużę umowę na orange love a plan komórkowy standardowy zostawię bez zmian to dalej będzie mnie kosztował 19,99 czy rabat zostanie wyłączony i cena wzrośnie do 39,99?

16 ODPOW. 16

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Vilgefort  Jeśli  masz abonament na jeden telefon komórkowy i pakiet tv ,net i telefon stacjonarny to popołoczeniu w pakiecie love jest on w pakiecie love jak masz abonament np w love za pakiet podstawowy  99.99zł masz już abonament  wliczony za telefon 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Trochę tajemniczo brzmi sformułowanie "stary orange love w funpacku" ;-).

Ale przyjmując następujący scenariusz: masz Orange Love z czterema usługami + komórkę w planie standardowym...

I przedłużysz tylko Orange Love, to zachowasz 20-złotowy rabat 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Vilgefort  rabat -20zl/mc pozostaje bez zmian.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Już wyjaśniam "stary orange love w funpacku" to np. orange love 100 mb/s którego obecnie nie ma.
Z tego co pamiętam zawsze pod przedłużeniu któreś umowy rabaty mogły się przeliczać na nowo w rozmaity sposób, dlatego też pozwoliłem zadać sobie to pytanie, żeby się upewnić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Ja osobiście byłbym sceptyczny. Pracownicy Orange póki co tak mówią, ale lektura zasad https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/19038/901c3303-d935-439d-95df-426c53d6a624.pdf nie jest jednoznaczna.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Piotrekk85  ale że co? 🤔


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy orange love rabat za łączenie usług

Nowe zasady od sierpnia mówią że trzeba zawrzeć umowę lub aneks na plan mobilny i posiadać inne usługi. Mam dziwne wrażenie że za kilka miesięcy błąd błędnego naliczania rabatów będzie "naprawiony".
Anonim

Nie dotyczy

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Vilgefort , patrzę na swoje zasady przyznawania rabatu za łączenie usług w Orange, które obowiązują od 12 kwietnia 2018r. do odwołania (umowa podpisana w tym miesiącu) i są tutaj opisane dwa przypadki przyznawania rabatu, czyli podpisanie umowy i aneks... z dopiskiem: lub "cenniku usług telekomunikacyjnych - plany wycofane ze sprzedaży, a także w Planach Komórkowych (z wyjątkiem Podstawowego) z podstawową kwotą abonamentu nie mniejszą niż 49,99 zł.Rabaty są udzielane za każdy Plan Komórkowy rozliczany na tym samym koncie abonenckim, z wyjątkiem Planu dostępnego na podstawie najwcześniej zawartej umowy, a także nie będzie rabatu w przypadku ofert wykluczających możliwość naliczenia tego rabatu oraz w przypadku zalegania z opłatami. Spójrz na swoją umowę Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 21
  • 1

Nowy orange love rabat za łączenie usług

@Wiktor @Piotrekk85 @Anonim Panowie, ustalmy jedną wersję bo to zakrawa na kuriozum, że specjaliści w temacie, którzy mają po kilka tysięcy postów, nie są w stanie ustalić czy rabat się naliczy. Skąd ma to wiedzieć klient, skoro nie wiedzą tego eksperci?

Obecnie mam:
-Orange Love 300 MB/S w ramach usługi funpack wraz ze swoim numerem komórkowym za który płacę 109,99
-Mam również drugi numer na tym samym koncie abonenckim tj. Plan Komórkowy Standardowy (w podstawie za 49,99, po rabacie za zgody marketingowe, e-fakture i rabat za łączenie usług płacę 19,99).
Umowa zawarta w lipcu 2017, od lipca 2019 jest na czasie nieokreślonym.

Oczekuję prostej odpowiedzi czy rabat po przedłużeniu orange love dalej będzie naliczany czy nie.
Przecież nie może to działać na zasadzie "drogi kliencie przedłuż umowę a sam się przekonasz, może rabat zostanie, może się wyłączy, najwyżej przez 2 lata będziesz płacić więcej, sami nie wiemy co się stanie".