Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta gorsza od poprzedniej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

Witam serdecznie, 

Czy ktoś z Państwa orientuje się z kim w Orange można porozmawiać o ofercie, która będzie przynajmniej na dotychczasowym poziomie? Oferte nową po 12 latach otrzymałam wyższą od obecnej o 100%, dodam, że konkurencja nie śpi. 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

Większość konkurencji podobnie jak Orange podniosła ceny w haśle więcej za więcej. Może warto rozejrzeć się w alternatywy jak flex czy prepaid.

A ile obecnie płacisz i jaką masz ofertę u konkurencji?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

50 zl za trzy numery (10 gb internetu reszta no limit) plus raty za telefon łącznie 175 zl. Nowa umowa to sam abonament 110 zl...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

Posiadam numery w Orange od kilkunastu lat, obecnie za 3 numery (rozmowy i sms no-limit, internet 16 GB) płacę 39,99 + 19,99 + 19,99. Na te ostatnie dwa numery kończy mi się umowa. Propozycja ze strony operatora to 39,99 + 25 + 25 czyli drożej niż obecnie. Czy jest szansa na te same lub lepsze warunki czy nie mam się łudzić i przenosić nr?

 

Co jeśli nie podejmę żadnej akcji przedłużenia, czy obecne warunki będą zachowane czy abonament wzrośnie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

A u konkurencji masz lepsze warunki?

Może zainteresuje Cię oferta nju gdzie za dwa numery masz po 38 zł? https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi/29

Co do zachowania ceny po umowie, musisz sprawdzić papiery. Ew. podpytaj na BOK.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Nowa oferta gorsza od poprzedniej

Dokładnie, miałem na myśli nju. Ewentualnie Orange Flex na jeden nr a na drugi oferta na kartę.