Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.

Mam takie pytanie potrzebuje waszego zdania ponieważ kończy mi się umowa na tv od Orange ale jest problem ponieważ Orange ostatnio dużo kanałów wyłącza z oferty a rachunki rosną co polecacie 🤔 

 

 

 

 

________________

*Doprecyzowana nazwa tematu i przeniesiony z działu "Telewizja" - moderator Wojciech.

12 ODPOW. 12

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

kończy mi się umowa

@Citi2017  wszystko zależy od tego co Cię interesuje i ile masz zamiar płacić...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

kończy mi się umowa

@Citi2017 osobiście nie korzystam wcale z telewizora. Interesujące programy oglądam na tablecie, smartfonie przy użyciu apki telewizyjnej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

kończy mi się umowa

W miastach jest wiele opcji jak jest światłowód od wielu szkoda że na mojej wsi są światłowody ale chyba nie uwolnione dla innych ale i tak zamiast 500 zł za wszystko płace ponad 250 zł dziękuje pomarańczy która daje FTTH na wsiach takich jak moja 🙂 lekko ponad 200 mieszkańców brak sklepu spożywczego tylko dowozy dwa autobusy dziennie a FTTH jest od 2019 roku ja nawet pierwszy miałem instalację na mojej wsi 🙂

 

Pozdrawiam was 🙂     

 

Ale tu poprę @slav72  Dobry dekoder PVR to podstawa a dla firmy powinna być priorytetem satysfakcja subskrybentów i tym podobne nie cyfry są w handlu najważniejsze lecz zadowolenie i dobra reklama wśród ludzi bez urazy dla firm to tylko podpowiedz od zwykłego jak to mówią Kowalskiego 

Wystarczyło dać do IWU 200 PVR i by był ideał dekoder 🙂 (HDR + PVR = mega dekoder) 

 

Pozdrawiam Was 🙂

______________

Wpis poddany edycji: scalenie wpisów - Rafał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

kończy mi się umowa


@slav72napisał(-a)

@Citi2017  wszystko zależy od tego co Cię interesuje i ile masz zamiar płacić...


@slav72 właśnie mnie pakiety filmowe i dokumentalne kanały interesują ale ostatnio Orange wyłącza kanały np BBC czy AXN Pakiet 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

kończy mi się umowa

@Citi2017 

Pakiety filmowe to albo HBO albo inne serwisy internetowe (Disney+, Amazon Prime no i Netflix). Żaden pakiet linearnej TV tego nie przebije.

Z BBC może być większy problem, ale myślę że i ich programy dokumentalne gdzieś w sieci będą dostępne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.

Samą paczkę Canal+ w tym serwisie możesz wyrwać za 20 zł / m-c z promocji w Orange Flex.

 

W ich bibliotece jest trochę materiałów BBC: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bbc-player-w-polsce-cena-jak-korzystac-oferta-canal-online

 

Ja mam tą usługę głównie ze względu na sport, bo można dodatkowo mieć Polsat Sport Premium i Eleveny za 15 zł / m-c. Prócz tego w korzystniejszej cenie jest możliwość dokupienia Netflix (Standard - 30 zł / m-c lub Premium - 47 zł / m-c) i HBO Max (20 zł / m-c). Istnieje jeszcze coś takiego jak pakiet Fun & Info zawierający programy przyrodnicze, filmowe, informacyjne i dla dzieci.

 

Koszt można z kimś podzielić, bo oglądanie dopuszczone jest na 2 ekranach.

 

Od siebie polecam. 😉

 

 

 

 

____________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5372
  • 21524
  • 173

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.

@Citi2017 

Weź też pod uwagę regulamin forum NO. Wszelkie rekomendacje wykraczające poza ofertę operatora są niezgodne z tym regulaminem. Rozumem więc że kończy Ci się umowa z Orange i na forum Orange chciałbyś się dowiedzieć jak ją przedłużyć? Tylko takie pytanie ma tu szanse na legalną odpowiedź.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.

@j131 Ale ja pytam jak u Orange dobrać pakiety tak by było nie drogo i nie usunęli mi kanałów jak. Obecnej oferty itp. a nie szukam innego operatora 🤦


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Kończy mi się umowa - co polecicie? Głównie mnie interesuje oferta telewizji.

@Citi2017 ja bym pozostał na tym co jest teraz, sensu w zmianach oferty nie widzę, no chyba podrożenie większe jak na kolejny cyrograf przejdziesz. masz dobry internet to w sieci jest sporo ofert i można zapełnić tym ramówkę 😉