Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

Witam. Mam pytanie od 5 lat jestem klientem w orange dla małych firm. Przedłużamy umowę przez infolinie lub online. Zastanawia mnie dlaczego ja przy przedłużeniu umowy muszę wpłacić sporą sumę za telefon a zwykły kowalski przy przedłużeniu umowy indywidualnej nie musi robić takich opłat? 

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

@marek512A o jaki telefon chodzi?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

Samsung Galaxy z serii S 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

Czyli nie dostanę odpowiedzi? @sebaswiderski 


SmartSelect_20191021-160842_Chrome.jpg


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

@marek512Cześć. Zależy to od modelu aparatu i wysokości abonamentu. Klient indywidualny nie zawsze ma kwotę na start 0zł.

 

Pozdrawiam


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

@sebaswiderski

Hmmm będąc na stronie nie zazmaczam nie zalogowanym u klienta biznesowego jest oplata na start za tel Samsung s10 i s10+ oraz każdy z serii flagowych. Będąc na stronie indywidualnych nie ma tej opłaty na start.... to nie rozumiem tego stwierdzenia "...nie zawsze ponosi koszty...".

Ja przy abonamencie XXL dalej mam opłatę na start będąc w pakiecie Love mam tylko 9 zł netto rabatu, jestem klientem od 5 lat mam 5 numerów. To nie rozumiem czemu jestem gorszy od zwykłego zjadacza chleba.

Anonim

Nie dotyczy

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

Klient indywidualny też nie zawsze ma bez wpłaty wstępnej, wszystko zależy od wiarygodności klienta, jeśli wcześniej brałeś coś na raty to też wpłata wstępna wskoczy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dodatkowa oplata za urzadzenie przy przedluzeniu umkwy

Opłata na start nie uzależniona jest od wiarygodności klienta, tylko zgodna z cennikiem urządzeń. Czym wyższy model telefonu tym większa jest opłata na strat za telefon, a czym wyższy abonament tym ta opłata jest niższa lub nie na jej wcale. Co ciekawe w abonament ach jest opłata na start, a przy zakupie telefonu bez abonamentu na raty już nie ma. Podejście raczej typowo marketingowe.