Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

Witam. Wraz z końcem maja kończy mi się umowa na pakiet internet + tv. Obecnie jest to światłowód 300 + największy pakiet tv z opcją multiroom. Dodatkowo posiadam aktywny abonament z urządzeniem na raty na umowie kończącej się w sierpniu. Moim planem głównym jest wreszcie... połączenie wszystkich usług orange w jeden rachunek. Czy jest w ogóle taka opcja możliwa?
Chciałbym jak najszybciej przedłużyć umowę na zarówno internet z migracją do opcji 1gb jak i TV również z drobnymi zmianami,bowiem prócz obecnego pakietu (dosłownie wszystkie dostępne kanały) chciałbym powiększyć opcję multiroom o dodatkowy tv i dekoder 4k (widziałem w ofercie dedykowanej mnie na stronie jest taka możliwość). Natomiast jeśli chodzi o aktywną umowę do sierpnia na abonament telefoniczny + raty za urządzenie to tu wolałbym nie śpieszyć się i przedłużyć umowę dopiero w sierpniu. I tutaj mam pytanie odnośnie ew. pakietu orange love - czy po ew. przedłużeniu umowy na internet + tv będę mógł połączyć wszystkie usługi np w orange love dopiero w sierpniu przy przedłużaniu umowy na abonament tel z urządzeniem?
Z góry dziękuje za wszelkie sugestie.

12 ODPOW. 12

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

połacz to wszysto ze soba juz dzis w orange love premium (inter.+tv+domowy+komorka). do sierpnia bedziesz mial i tak naliczane raty za urzadzenie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52617
  • 705

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

@sarzz niemusisz czekać do sierpnia. Umowę możesz przedłużyć teraz dołączając pozostałe usługi, np. telefon. Raty pozostają bez zmian.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

Zdaje sobie sprawę,że już teraz mogę przedłużyć i na tel abonament ale w sierpniu chciałbym dobrać przy przedłużaniu urządzenie a jeśli przedłużyłbym teraz to ta opcja już raczej nie wchodzi w grę,prawda? A jeśli wchodzi to musiałbym ew. płacić raty za 2 urządzenia. Wtedy raczej optymistycznie finansowo to nie wygląda 🙂 Zwłaszcza,że nie oszczędzam i celuje w iPhone'a 11 pro max a przy tym same raty wyniosłyby mnie ok niecałe 500zł (obecnie mam iPhone'a X 256) 😉 
Podobnie jeśli chodzi o orange love.. Rozumiem,że jeśli już teraz skuszę się na połączenie usług w orange love to albo przedłużę umowę zarówno na internet + tv jak i na abonament bez urządzenia bądź z urządzeniem i wtedy płatność dwóch rat za urządzenie znów lekko mnie zniechęca. Stąd wolałem się upewnić,że w sierpniu również będę mógł wszystko połączyć w jeden pakiet.
Jeśli nie sprawi to problemu to chciałbym zatem jeszcze spytać o jedno.. Czy połączenie wszystkich usług będzie wiązało się z mniejszym rachunkiem niż przy opcji przedłużeniu pakietu internet +tv + aktualny abonament telefoniczny? I jaka ew. kwota zniżki wchodziłaby w grę? 10,20,30zł?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52617
  • 705

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

@sarzz jeżeli teraz nie przedłużysz umowy, to przejdzie ona na czas nieokreślony lub przedłuży się automatycznie na 6 miesięcy. Zależy co masz wpisane w umowie.

 

Jak poczekasz do sierpnia, to biorąc wyższy pakiet + dodatkowy telefon można przedłużyć umowę w sierpniu z nowym urządzeniem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

Tzn ja umowę na internet + tv będę przedłużał niezależnie od możliwości migracji do orange love już w tym tygodniu. Wolałem jedynie upewnić się,że w każdej chwili można przejść,bowiem nie chciałbym usłyszeć np przy przedłużaniu umowy na abonament telefoniczny,że migracja nie jest możliwa w trakcie aktywnej umowy na pakiet internet +tv. Ostatnim razem przy okazji przedłużania umowy na abonament telefoniczny byłem zapewniany,że usługi zostaną powiązane no ale niestety jedyne co nastąpiło to problemy w mój orange,gdzie musiałem ręcznie dodawać usługi do konta a rachunki wciąż są dwa...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

@sarzz  w sierpniu domowisz system ratalny na urządzenie. Umowa wyłącznie na urządzenie 20 rat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

Tak też próbuję zrobić... Próbuję,bowiem złożyłem telefonicznie zamówienie w poniedziałek 11 maja ale... Najpierw 5min później oddzwonił konsultant z informacją,że jednak zamiast wizyty kuriera będzie konieczna wizyta montera (nie wiem w jakim celu skoro całą infrastrukturę już posiadam zamontowaną tj funbox 3.0 ze światłowodem + dekodery) i w związku tym trzeba ustalić termin. Termin ustalony na czwartek 14 maja. W międzyczasie (12 maja) dostałem mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia,w którym..

Sposób dostarczenia umowy: umowę dostarczy Kurier

Sposób dostarczenia sprzętu: sprzęt dostarczy Kurier
Czyli jednak nie monter a kurier. I nastał wielki czwartek 14 maja (przedział czasowy wizyty 11-14).. Zero kontaktu,kuriera brak. W piątek dzwonię do boku, mówię jaki jest problem podając nr zamówienia, przełączają. Konsultant z innego działu w prosty sposób przedstawia sprawę - problem we firmie kurierskiej i czekamy aż oni nam odeślą paczkę,wtedy my będziemy mogli wysłać ją do Ciebie. Pytanie o termin było zbędne,bo to okazuje się czarną magią nawet dla ów konsultanta z działu x-files. Dałem czas.
Wczoraj 21 maja ośmieliłem się znów przetelefonować do boku. Robi się ciekawiej - "Proszę pana, nie mamy w systemie tego zamówienia. Może chciałby je pan złożyć jeszcze raz już teraz? Nie, jestem w pracy, oddzwonię jutro." Dziś, w piątek 22 maja, oddzwaniam,aby przebrnąć znów przez ten gąszcz pytań o zezwolenie na m.in przetwarzanie danych itp itd (poprzednia rozmowa ponad 17min).. W boku przemiła, bogu winna konsultantka informuje mnie,że jednak jest w systemie moje zamówienie a więc nie mogę złożyć nowego. Zamówienie ma status "przetwarzanie" a więc wprowadzi zgłoszenie,żeby to się ruszyło albo chociaż jakiś kontakt był. Zgłoszenie o kontakt,kiedy rozmawiam z Biurem Obsługi Klienta.
Umowa kończy się z końcem maja... Czy orange zdąży mi dostarczyć umowę wraz ze sprzętem..? 😂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3040
  • 31

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

orange nie zdazy dostarczyc Ci umowy wraz ze sprzetem.

orange nie potrafi zrealizowac najprostszej umowy!
nikt nic nie wie, nikt nic nie moze
to jest dramat  😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Co najlepiej wybrać dla przedłużenia światłowodu i tv + wciąż aktywnego abonamentu tel

Cóż... W poniedziałek dzwonie kończyć ten kabaret. Najwyżej poproszę o anulowanie zamówienia i złoże nowe. O ile to w ogóle możliwe,bo znając już "możliwości" konsultantów to wątpię. 
Swoją drogą samo prowadzenie mojej "sprawy" to dosłownie Bareja.. Przekazali moje zamówienie, wraz z umową i danymi firmie kurierskiej,która tą paczkę zgubiła a teraz orange zamiast wziąć się w garść i po prostu sytuacje naprawić przy jednoczesnym klarownym kontakcie z klientem to przeciąga jakby urastało to do problemu głodu na świecie.