Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja abo na firmę i OL dla firm


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 22
  • 0

Cesja abo na firmę i OL dla firm

Na koncie prywatnym posiadam OL i dodatkowo 2 nr abonamentowe oraz internet mobilny (Optymalny 50GB) Od niedawna mam internet światłowodowy podłączony w innej lokalizacji i zarejestrowany na JDG.

 

Teraz pytanie. Robiąc cesję 2 abo na konto firmowe, będzie można je połączyć w OL dla firm? Czy trzeba poczekać aż umowy na tych abo się skończą? Oba nr były przedłużane jakoś w drugiej połowie ubiegłego roku.

Internet mobilny warto ruszać? Obecnie jest rabat z tytułu OL, nie wiem jak to jest na koncie firmowym.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cesja abo na firmę i OL dla firm

@arturaro1 jeżeli masz te dwa numery podpięte tylko do OL aby uzyskać zniżki, to cesję można zrobić. Usług z oferty OL cesji nie zrobisz. 

Anonim

Nie dotyczy

Cesja abo na firmę i OL dla firm

Usługi firmowe też są rabatowe chodź tam to trochę inaczej wygląda. Ale jak @ketrasaArtur napisał - Love nie przepiszesz. Tylko ten dodatkowy numer. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 22
  • 0

Cesja abo na firmę i OL dla firm

Tak, plan jest taki, że OL zostaje na koncie prywatnym, a całą resztę chcę przenieść na firmę. Pytanie czy cesja w tej chwili, pozwoli już na zrabatowanie tych 2 abo na koncie firmowym, czy muszę czekać na koniec umów?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Cesja abo na firmę i OL dla firm

@arturaro1 , z tego co się orientuję, to cesje chyba możesz zrobić jeśli chodzi o numery komórkowe, tym bardziej jeśli jest to JDG. 

 

Upewnij się i od razu możesz dokonać takiej zmiany na CZACIE Orange🙂 Najlepiej zaloguj się na webowej stronie Mój Orange i pisz na czat. Będą mieli wgląd w konto. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Cesja abo na firmę i OL dla firm

Nie zrabatują się abonamenty. Po cesji na firmę będą nadal w planach mobilnych indywidualnie, aby zadziałała zniżka w Love dla firm muszą być plany firmowe np. 1 numer za 35 netto drugi za 0 zł w Love dla Firm. Proponuję poczekać i wykonać cesję na 180 dni przed końcem umowy, wówczas po cesji będzie je można od razu aneksować do planów firmowych.

Edit:

Jeśli to Twoja JDG to nawet nie będzie cesji tylko dopisanie działalności gospodarczej.

Anonim

Nie dotyczy

Cesja abo na firmę i OL dla firm

To taka ogólna ulotka jak to w Love dla Firm wygląda