Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 15
  • 0

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

Witam,

 

posiadam 4 abonamenty na telefony.komórkowe oraz telefon stacjonarny. Chcę przedłużyć umowę na tel komórkowy lecz robiąc to przez stronę internetową ,,Mój Orange,, nigdzie nie pokazuje mi się informacja o rabacie 20zł za łączenie usług.

Mam spełnione warunki do tego jak wyżej wspomniałem (4 komórki+stacjonarny) i na nr głównym nie mam takiego rabatu zgodnie z nowym regulaminem:

 

,,4. W drugim przypadku rabatu udzielimy na opłatach abonamentowych za Plany Mobilne i Plany Komórkowe rozliczane na tym samym Koncie abonenckim. Wyjątkiem będzie zawsze jeden Plan Mobilny lub Plan Komórkowy z numerem telefonu, z którego korzystają Państwo najdłużej w naszej Sieci, także w ramach oferty na kartę. Na opłacie abonamentowej za ten Plan nie będziemy udzielać rabatu.,,

 

Czy zostanie On mimo to naliczony gdy umowa wejdzie w życie czy lepiej zadzwonić do konsultanta(chodź nie chce mi się wysłuchiwać tych wszystkich zgód itd).

 

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

@BaksiczekCześć. 17 czerwca 2019 rabat za łączenie usług z telefonem stacjonarnym został wycofany. Zasady w obecnym regulaminie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

@Baksiczek lepiej zadzwonić do BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

w tej sprawie.

Ostatnio było sporo zmian w ofertach Orange i rabaty również zostały pozmieniane lub zlikwidowane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

Nie ma rabatu za stacjonarny. Więc pierwszy numer będzie z pełną kwota, a każdy następny będzie miał rabat 20 zł. Jeśli masz kartę dużej rodziny dodatkowo czwarty i piąty numer dostaje dodatkowy rabat 25 zł.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 15
  • 0

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

Jeden numer mam z pełną kwotą bo niedawno przedłużałem. Tylko głównie chodzi mi o to, że przedłużając przez stronę nie wyskakuje ten rabat 20zł a wiem, że jest. I pytanie czy On będzie po wejściu w życie umowy mimo tego, że go nie widać przy przedłużaniu? Może po prostu tak działa/jest skonstruowany system na stronie, że go nie uwzględnia a po podpisaniu umowy itd z automatu go naliczy.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Brak rabatu za łączenie usług przy przedłużaniu umowy na stronie Mój Orange

@Baksiczekw chwili obecnej rabat za łączenie usług jest dostępny 2 dwóch przypadkach:

 

- z Orange Love

- z abonamentami komórkowi

 

W Twoim przypadku. Rabaty będą naliczane do momentu zmiany oferty(podejrzewam, że masz plany komórkowe) na plan mobilny.