Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

To już nie chodzi o te 20zł nawet. Bo czasem lepiej więcej zapłacić jak masz coś pewnego i sprawdzonego.

Ale to podejście do klienta trochę odpycha mnie 😕

Mówię, że trochę kijowa oferta, że konkurencja ma lepszą i zostanę jak coś podobnego do obecnych warunków podanie, nawet pomimo, że i tak wyjdzie mi drożej niż u konkurencji to oni na to: nic nie możemy zrobić, Pana decyzja co Pan zrobi jeśli Pan chce zrezygnować z naszych usług.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszek zwrócę jeszcze uwagę na pakiet Orange Love, który kończy się wcześniej, niż pozostałe numery komórkowe, a numer komórkowy z pakietu OL jest dawcą zniżek. Jeżeli zrezygnujesz z pakietu OL, to stracisz zniżki na pozostałe trzy numery komórkowe. Na każdy abonament będzie o 20 PLN więcej. Proponuję aby przejść na czas nieokreślony, a następnie po zakończeniu umów na pozostałe 3 numery komórkowe dopiero zerezygnować z OL.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Automatyczne przedłużenie umowy

Autor pisze ze to Love 4G, więc o ile się no mylę tam nie ma APU. Kwota za Love pozostanie taka sama. Natomiast numery po 9,99 w ramach ostatniego przedłużenia dostały rabat 20% na abo na 24 mc, więc tu pójdzie zwyżka na 19,99. Moja rada to nic nie robić i zostawić umowę na czas nieokreślony. Z czasem powinny pojawić się rabaty na koncie dla klientów zagrożonych odejściem.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Automatyczne przedłużenie umowy

@Arti_Kn_Pl  tylko powiedz kiedy ta oferta reaktywna się pojawi na koncie?

Wydaje mi się że w momencie jak złożysz wypowiedzenie. Inaczej żadne dodatkowe rabaty nie wchodzą. 

Jest dedykowana grupa ktora obsługuje utrzymanie ale czy ktoś ja widział słyszał o niej? Nie wiem 😉

 

Przeoczyłem i napisałem że wskoczyć APU. Przy OL4G nie ma APU  😜

 

@ibiszek  zwróć uwagę że od podpisania umowy ceny usług poszły w górę. 

Teraz jest Więcej za Więcej 🤑🤑🤑


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Właśnie myślę, żeby przejść na czas nieokreślony i poczekać czy coś zaproponują albo zmienić od razu już. A numer z Planu komórkowego ma umowę do października a cała reszta do Połowy sierpnia około.

 


orrrrrra.JPG