Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Witam. Posiadam Orange Love ( Orange Love Telefon komórkowy + Internet Domowy 4G). Za tą usługę płacę 79.99. Umowy kończy mi się w sierpniu. Dodatkowo mam 3 numery w Planie komórkowym.

Pierwszy umowa do października (płacę za niego 19.99)  i dwa z umową do sierpnia ( płacę po 9.99 za nie).

Jeśli nie podejmę żadnych działań to umowa zostanie przedłużona automatycznie na tych samych warunkach na 6 miesięcy?

Proszę o poradę i z góry dziękuję

Pozdrawiam

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Automatyczne przedłużenie umowy


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszekCześć. Jeśli nie pamiętasz co ma się stać z umową po jej zakończeniu to proponuję kontakt z czatem lub infolinią, żeby później nie było zaskoczenia.

 

Jeśli podczas zawierania umowy było wybrane automatyczne przedłużenie to tak umowa automatycznie przedłuży się na okres 6 msc i cena się nie zmieni.

 

Jeśli było wybrane przedłużenie na czas określony to w tym przypadku cena niestety będzie wyższa.

 

Te informacje, możesz również sprawdzić na umowie jeśli takową dysponujesz.

 

Pozdrawiam

S.

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Tak samo dotyczy się to tych numerów komórkowych w Planie Komórkowym???

 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszekZ tego co piszesz to za ten numer 19,99 opłata nie powinna się zmienić. Zastanawiają mnie te za 9,99 zł. Czy jest tam jakiś dodatkowy rabat? Bez wglądu w Twoje konto nie lubię gdybać i wprowadzać zamieszania. Skontaktuj się proszę z infolinią lub czatem. Doradca sprawdzi co i jak.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Kontaktowałem się z infolinią i wczoraj Pani poinformowała mnie, że jakbym chciał przedłużyć to te 3 numery zmiana ceny na 25zł za sztukę, o Orange Love może zaproponować przedłużenie umowy na tych samych warunkach na 2 lata a nie wie co się stanie przy automatycznym przedłużeniu.


orange.JPG

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszekPlanów komórkowych nie ma już w ofercie. Więc jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy na komórkach to skorzystasz z oferty Planów Mobilnych z ceną, którą przytoczyłeś.

 

Natomiast w umowie Orange Love w punkcie 4 powinien być zapis, że przejdzie ona na czas nieokreślony z zachowaniem dotychczasowych warunków. W wolnej chwili zweryfikuj to na swojej umowie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszek Love wskoczyć w APU na 6mc na tych samych warunkach.

Te dwa nr komórkowe po promocji wskocza w cenę po 19.99zl i ten pozostały nr również w cenie 19.99zl zostanie. 

Podobno można wywalczyć dodatkowy rabat -10zl za przedłużenie tylko u kogo?

Jeżeli ktoś ma takie możliwości niech pisze na priv 😁

Mam sporo nr do przedluzenia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Automatyczne przedłużenie umowy

Na czacie Pani odpisała mi że Love przejdzie mi na czas nieokreślony umowa.

Podsumowując wyjdzie mi drożej 20zł na miesiąc. Ale ogólnie zastanawiam się na zmianą operatora bo troszkę warunki nie odpowiadają 😕


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Automatyczne przedłużenie umowy

@ibiszek faktycznie za 20 zl drozej oferta staje sie malo atrakcyjna. Przykre jest to ze starzy klienci zamiast miec coraz lepiej i taniej ze wzgledu na staz w sieci maja coraz drozej. Zeby numer nie przepadl to migracja do innej sieci Cie ratuje.