Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament rabat


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Abonament rabat

Witam , co trzeba zrobić aby dostać rabat na abonament 10zl  , bo aktualne propozycje przedłużenia umowy są droższe niż karta oraz nowa oferta flex ? 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@Patryk15 , z pozycji konta należy zaznaczyć e-faktury i dodatkowo płacić je w terminach z faktur.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Abonament rabat

To już sprawdzałem ale oferta za 45zl z internetem 12gb to drogo  we flexie jest za 37zl to samo  , a na kartę 25zl , bez telefonu. Udało mi się uzyskać rabat 5zl na abonament czyli było by 40zl a nie 45zl ale dalej uważam że to drogo . Do duk nie oddzwonię się bo nie chcą albo nie mogą połączyć,. Co konsultant to sprzeczne informacje , jeden ze zleci że duk zadzwoni do mnie a 2 że trzeba złożyć rezygnację i tylko wtedy duk zadzwoni   

Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@Patryk15 , po 5,01 za e-faktury i terminową płatność, to standard wg. zapisów regulaminu. Aby uzyskać rabaty w kwocie 20 zł. (conajmniej), to jeden abonament nie chwyta. Jeżeli zamawiałeś cokolwiek, a jest w fazie tzw. postępowania (procedury), to modyfikacja jest możliwa po złożeniu rezygnacji (14 dni poza salonami, czyli przez internet, albo telefonicznie dopinane warunki zakupu usług). Klient indywidualny jest uwiązany oficjalnymi regulaminami, z rabatami włącznie oraz cennikiem usług. Nie znam biznesowej strony.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Abonament rabat

@Patryk15 i jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Znalazłeś satysfakcjonujące rozwiązanie? Jeżeli tak, to oznacz je proszę 🙂