Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

100 Gb z 5mb/s


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

100 Gb z 5mb/s

Dzień Dobry, 

 

w styczniu przedłużyłam 2 numery komórkowe + 1 numer główny z internetem mobilnym.

w ciagu 2 dni zjawiła nie umowa na 2 numery komórkowe, na internet nie. zadzwoniłam na BOK i nie dowiedziałam że oferta Love idzie w inny sposób i niebawem umowa będzie dostarczona. niestety umownia nie została wysłana, o czym zostałam poinformowana w marcu i oczywiście pełna procedura zaczęła nie na nowo. po 2 dniach dostałem wkodncu umowy na numer główny i internet mobilny. 

niestety oferta która została mi przedstawiona nieznacznie odbiega odbiega od tej z stycznia, brakuje bowiem pakietu 100GB internetu z mapa prędkością 5mb/s.

czy istnieje możliwość uzyskania ponownie danego pakietu który niestety wyniku niedbiloasci BOK Orange została mi odebrana? jak dobrze rozumiem obecnie niema tego pakietu

 

Anna

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

100 Gb z 5mb/s

@AnnaSiera proponuję złożyć reklamację z prośbą o odsłuchanie rozmów i opisem całej sytuacji. Czy uda się odzyskać pakiet 100 GB, to już zależy od osoby rozpatrującej reklamację. Zawsze jakaś szansa jest.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

100 Gb z 5mb/s

Dzień dobry, 

 

właśnie tak zrobiłam, pan Krzysztof przyjął zgłoszenie. teraz czekam na odpowiedz. 

 

dziękuje, pozdrawiam

Anna 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

100 Gb z 5mb/s

Szansy na włączenie usługi nie ma, bo nowy wariant Love nie ma jej do uruchomienia. Trzeba oczekiwać rozwiązań alternatywnych.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

100 Gb z 5mb/s


niestety oferta która została mi przedstawiona nieznacznie odbiega odbiega od tej z stycznia, brakuje bowiem pakietu 100GB internetu z mapa prędkością 5mb/s.


od stycznia ale ktorego roku? 😀

LTE do 5Mb/s nie ma juz od przeszło roku a nawet i wiecej (nie pamietam dokladnie)
wiec w styczniu 2020r tez tej opcji juz nie bylo