Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

Jak włączyć telegazetę? Czy w ogóle jest ona dostępna w tym dekoderze?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

Cześć @Tous Szczęśliwy robot. Dla tego dekodera nie ma przewidzianego wejścia na kabel SCART (źródło AV na telewizorze). Dlatego telegazeta nie będzie w takim przypadku działać.

Btw: odkryłem przypadkowo, że TVP udostępnia wersję on-line swojej telegazety Emotikon: Zaskoczony.


Przy okazji zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

Patrząc na rozłożenie pilota nie widzę by była dostępna w nim telegazeta....dziwne 😞 A patrzyłeś może w programowaniu pilota jest jakaś opcja przypisania telegazety???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7052
  • 183

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?


Tous napisał(-a):

Jak włączyć telegazetę? Czy w ogóle jest ona dostępna w tym dekoderze?


A włączasz ją pilotem do TV ? Obawiam się, że w technologi cyfrowej przez satelitę jest ona niedostępna. Tak mam na dekoderze C+ chyba od zawsze. Po przełączeniu TV na nadajniki naziemne TG jest. 

 

Edit: Ty masz pewnie telewizję po necie, więc ten wpis jest chybiony...


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10921
  • 150

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

Cześć @Tous Szczęśliwy robot. Dla tego dekodera nie ma przewidzianego wejścia na kabel SCART (źródło AV na telewizorze). Dlatego telegazeta nie będzie w takim przypadku działać.

Btw: odkryłem przypadkowo, że TVP udostępnia wersję on-line swojej telegazety Emotikon: Zaskoczony.


Przy okazji zachęcam Cię do oznaczenia wpisu │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.

Anonim

Nie dotyczy

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

@Tous Też możesz spróbować czy będzie działać po(Analogowym złączu do podłączenia telewizora (przy wykorzystaniu przewodu audio-wideo TRRS) Po HDMI nie będzie działać jak spomniał @Wiktor


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

próbowałem również pilotem do tv ale żadnego rezultatu. Pytam, bo mając dekoder nc+ miałem telegazetę, mimo, iż podłączenie było przez HDMI

Anonim

Nie dotyczy

jak włączyć telegazetę w Samsung ICU 100?

Jeśli masz tv z dostępem do Internetu to istnieje wersja www telegazety: http://www.telegazeta.pl/telegazeta.php?channel=TG1&page=100_0001