Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartwatch oddany na gwar.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Smartwatch oddany na gwar.

@posti 

poczekaj aż Ci wydadzą nowy, wtedy zobaczysz co z gwarancją...  Chociaż moim zdaniem, masz rację oczekując, że dla nowego urządzenia powinna bieć od nowa. Co do koloru, mhmmm wiesz, brak w magazynie może być przeszkodą nie do przeskoczenia. 

Przy okazji, warto rozróżniać, że gwarancję daje producent. Natomiast prawo do reklamacji z tytułu rękojmi przysługuje od sprzedającego.

Jeśli chodzi o możliwość skorzystania z uprawnień to dla tego samego urządzenia można skorzystać i z gwarancji i z rękojmi - byleby nie w tym samym czasie - jeśli złoży się reklamację w jednym trybie - trzeba doczekać końca procesu rozpatrywania i zaspokojenia roszczenia. Ważne też żeby skorzystać z rękojmi, trzeba to wyraźnie zaznaczyć w chwili zgłaszania reklamacji i określić swoje żądanie - bo teoretycznie możliwe są 4 sposoby zaspokojenia roszczenia. Jednak jak dla mnie w takiej sytuacji w grę wchodzi naprawa albo wymiana na nowy - więc sugeruję pisać że oczekujesz wymiany na nowy, w sytuacji gdyby naprawa była niemożliwa bądź nieuzasadniona ekonomicznie. I taki drobiazg - dostarczenie do sprzedawcy urządzenia reklamowanego w trybie rękojmi realizujesz na koszt sprzedającego - warto na piśmie zapytać o warunki skorzystania z tego przepisu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smartwatch oddany na gwar.

Dzis otrzymałem sms że mam sie zgłosić po odbiór urządzenia

W salonie poinformowano mnie że czeka na mnie zepsuty zegarek i już nie posiadają nawet białego

Niby są w 2 salonach w Polsce i Pani poinformowała mnie że moga go sciągnąć ale  znowu biały.

Co by było gdyby nie było już żadnego zegarka na stanach i czy ja moge sprawdzić gdzie owe zegarki sie znajdują bo Pani w salonie powiedziała że moge podzwonic po salonach i popytać.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Smartwatch oddany na gwar.

Możesz dostać zwrot ceny czyli złotówkę pewnie. Musisz poczytać warunki gwarancji.
Anonim

Nie dotyczy

Smartwatch oddany na gwar.

@postiPozostaje tylko zwrot kasy za urzadzenie.