Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartwatch oddany na gwar.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smartwatch oddany na gwar.

Witam niedawno odąłem smartwtacha (Alcatel onetouch watch)na gwar. do Orange, bo się niech chciał ładować po 2 tyg dostałem sms że rozpatrzono moją zgłoszenie.
Pojechałem do salonu i Pani mówi mi, że przyznano mi nowy zegarek i mi go przynosi, tylko że nowy był w kolorze BIAŁY a oddałem CZARNY i że nie mają czarnych to muszę zabrać biały lub jest jeszcze jedna opcja zwrócą mi  która zapłaciłem czyli AŻ 1zł kwotę oczywiście nie przyjąłem żadnej z opcji po czym po konsultacji z działem tech. jest jeszcze jedna opcja odesłanie nowego zegarka znowu na gwar. z żądaniem wymiany na kolor czarny, która wybrałem po kolejnej rozmowie Pani z Orange z działem tech, który znajduje sie w salonie pojawiła się kolejna opcja ze mam wziąć stary zegarek i papiery i jechać do innego salony Orange.

skorzystałem z 3 opcji, czyli odesłanie znowu go na gwar z żądaniem wymiana na czarny.

teraz mam zapytanie co mogę zrobić, jeśli owej wymiany nie przyznają i znowu zaproponują mi wzięcie białego lub zwrot kasy (1zł)

takie pytanie na przyszłość czy dalej mam się wiązać z Orange, czy jeśli odąłbym czarny tel a po naprawie byl by różowy to też bym go musiał odebrać lub zwrot kosztów tel. a wiadomo jak jest, czyli 1zł.

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smartwatch oddany na gwar.

To zależy czy korzystałeś z gwarancji czy rękojmi. Jeśli na gwarancji jak piszesz, to pola manewru nie masz - o tym decyduje gwarant.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Smartwatch oddany na gwar.

Na przyszłosć - nie kupuj sprzętu w Orange bo są problemy. Kup normalnie sklepie.

Orange to przede wszystkim firma telekomunikacyjna - swiadczy usługi telekomunikacyjne i do tego należy ją wykorzystywać. Jeśli jesteś zadowolony ze swiadczonych usług (jakośc połączeń, zasieg, awaryjność sieci) to się wiąż, jak nie jesteś zadowolony to zmień sieć. Ale jeśli chodzi o sprzęt to kupuj go normalnie w sklepie podobnie jak buraki.

 

Co do sytuacji - złóż reklamację, skontaktuj się z rzecznikiem Orange. Jeśli to nie pomoze, to UOKiK. Powinieneś dostać taki wariant sprzętu jaki oddałeś. Jeśli taki wariant sprzętu nie jest dostępny (bo np juz go nie produkują) to albo zgadzasz sie na produkt o zbliżonych cechach, albo zwrot pieniedzy. A ze smartwatch kosztował Cie 1zł (promocja OMG brać 2 kilo) to dostaniesz dokładnie tyle ile zapłaciłeś. Powtórzę jeszcze raz: nie brać sprzętu od Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Smartwatch oddany na gwar.

Pewnie tym razem dostaniesz już czarny 🙂 Chociaż biały też fajny 🙂 Wszystko kwestią gustu 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smartwatch oddany na gwar.

Na rękojmi ten sam sprzęt, na gwarancji już nie. Warto sprawdzić z czego się korzystało.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smartwatch oddany na gwar.

otrzymałem ten zegarek dodatkowo do tel.

jak zostanie wymieniony na nowy czy przysługuje mi nowa gwar. czy tylko do konca poprzedniego urzadzenia ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smartwatch oddany na gwar.

Musisz poczytać warunki gwarancji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smartwatch oddany na gwar.

tylko że karte gwar. oddałem razem z zegarkiem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smartwatch oddany na gwar.

Jaki model? W necie nie ma jakiegoś wzoru?

Anonim

Nie dotyczy

Smartwatch oddany na gwar.


posti napisał(-a):

tylko że karte gwar. oddałem razem z zegarkiem


@postiWarunki gwarancji są na stronie producenta.