Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - nagrywanie seryjne + inne sugestie


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

Samsung ICU 100 - nagrywanie seryjne + inne sugestie

Korzystam z Orange TV od miesiąca i w zasadzie wszystko byłoby ok, gdyby nie przedpotopowa opcja nagrywania seryjnego. Do tej pory "zwiedziłem" prawie wszystkie możliwe kablówki: Vectra, UPC, Netia. Wzorem do naśladowania jest Netia ze swoją Giganagrywarką, ale przede wszystkim z uwagi na rewelacyjny soft.

 

Wszyscy oferują jednak cywilizowaną opcję nagrywania seryjnego - naciskasz przycisk i system pyta, czy nagrać wszystkie kolejne odcinki, czy chcesz nagrać tylko ten. A jak jest w Orange? Wygląda to jak w magnetowidzie VHS w latach 80-tych, czyli musisz znać godzinę rozpoczęcia/zakończenia programu i liczyć na to, że ten program w ogóle pojawi się w emisji. Taki sposób programowania jest poniżej krytyki 😞

Może ktoś z Orange wypowiedziałby się, czy planowane są zmiany w oprogramowaniu PVR?

 

Inna kwestia - nigdzie nie dopatrzyłem się tak podstawowej kwestii jak zmiana ustawień rozdzielczości w dekoderze...

 

Ale dla jasności - w 90% jestem zadowolony 🙂

2 ODPOW. 2

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samsung ICU 100 - nagrywanie seryjne + inne sugestie

Ciężko określić kiedy nastąpi aktualizacja. Niestety przyznaję, że opcje tego konkretnego dekodera mają wiele do życzenia.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

Samsung ICU 100 - nagrywanie seryjne + inne sugestie

Tu nie chodzi o narzekanie dla samego narzekania - pytanie, czy ktoś pracuje (albo przynajmniej zastanawia się) nad rozwojem oprogramowania. W Netii przez parę lat było z tym krucho, ale jak zrobili nowe oprogramowanie w dekoderach, to pokazali prawdziwą klasę. Niby drobiazg, ale dużo zmienia w relacjach Klient-Firma...