Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder?

Anonim

Nie dotyczy

Nowy dekoder?

@Robert2@Doliwa Ja też go widziałem i wiem dla kogo będzie dostępny, czyli dla FTTH


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Nowy dekoder?

Witam! Nie pytam nic wiecej o dekoder bo i tak wiem, ze nic sie nie dowiem, napiszcie tylko prosze czy jest szansa zeby owy dekoder trafil do sprzedazy jeszcze w grudniu? Dzieki, pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

"Do oferty Orange trafia również dekoder Samsung 4K. Jak nazwa wskazuje pozwala on na oglądanie telewizji w rozdzielczości 4K (Orange planuje powiększenie oferty o materiały w odpowiedniej jakości). Na start w ofercie pojawi się specjalny kanał Festival 4K, na którym będą nadawane relacje z koncertów, teatrów i festiwali muzycznych. Dekoder oferuje funkcję Multiroom (10 zł miesięcznie za dwa telewizory) oraz możliwość nagrywania 3 kanałów jednocześnie podczas oglądania kolejnego. Nie zabrakło też funkcji TimeShifting, czyli możliwości zatrzymania i przewinięcia programu. Do dekodera można będzie dokupić dysk o pojemności 500 GB w cenie 49 zł.

źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-love-wiecej-szczegolow-i-oferta-dla-biznesu,2,3,38148.html"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

filmik

Ciekawe że ma być bez karty via, więc chyba koniec nieoficjalnego używania kart w innych urządzeniach 😉

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Nowy dekoder?

Oczywiste pytanie... Czy będzie możliwość wymiany dekodera UHD 88 na nowy dekoder 4K w ofercie FTTH? Jeśli nie, to czy można zamówić ten dekoder do pary z UHD 88 w ramach multiroom?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

jutro oficjalny start, może za kilka dni poznamy odpowiedzi, a może jakiś czat lub AMA?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

Nowy dekoder?

Jest bałagan informacyjny. Z jednej strony nowy dekoder Samsung jest opisywany jako z możliwościa nagrywania w podstawowej konfiguracji a jednoczesnie jest oferowany dodatkowy dysk zewnetrzny za 49 zł. Jak jest w rzeczywistości?


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Nowy dekoder?

Mysle ze jeśli będziesz bardzo mocno tego pragnął to dostaniesz 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

 A jak ja będę bardzo chciał mieć drugi multiroom w Orange (czyli 3 dekodery pod jeden adres), to też dostanę?

 

Kot-w-butach


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nowy dekoder?


Piotrekk85 napisał(-a):

 A jak ja będę bardzo chciał mieć drugi multiroom w Orange (czyli 3 dekodery pod jeden adres), to też dostanę?

 

Kot-w-butach


Ja bym Ci dał nawet 4, z uwagi na udzielaną pomoc 🙂