Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

Chyba ktoś z Orange czytał naszą dyskusję i pod linkiem co dałem jest teraz inny plik z nową ofertą dla IPTV od 3.11.
Będzie Canal+ 🙂

Dla zainteresowanych zachowałem sobie wersję z pliku z rana 🙂

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

i to jest naprawdę dobra informacja.

Co do dekodera, to jeśli orange na poważnie podchodzi do własnych pakietów IPTV to uczciwie byłoby dać abonentów z powiedzmy pakietem maksymalnym najlepszy dekoder z oferty a przy niższych pakietach albo starszy sprzęt za free albo lepszy przy dodatkowej miesięcznej opłaci. Uważam że tak byłoby fair, klient premium ma dekoder premium a klient z niższą oferta ma prostszy dekoder lub dekoder premium za dopłatą.  Klient ma wybór i sam decyduje 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Nowy dekoder?


Doliwa napisał(-a):

i to jest naprawdę dobra informacja.

Co do dekodera, to jeśli orange na poważnie podchodzi do własnych pakietów IPTV to uczciwie byłoby dać abonentów z powiedzmy pakietem maksymalnym najlepszy dekoder z oferty a przy niższych pakietach albo starszy sprzęt za free albo lepszy przy dodatkowej miesięcznej opłaci. Uważam że tak byłoby fair, klient premium ma dekoder premium a klient z niższą oferta ma prostszy dekoder lub dekoder premium za dopłatą.  Klient ma wybór i sam decyduje 🙂


Takie rozwiązanie jest bardzo słabe:) Dyskryminuje innych klientów:)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

Takie rozwiązanie daje wybór. To klient decyduje z czego chce korzystać. Jeśli ma pakiet wyższy to ma z automatu lepszy sprzęt. JEŚLI ma podstawowy i jak chce lepszy sprzęt to placi troszkę więcej i cieszy się lepszym sprzętem. Normalne przecież jest ze kupując TV czy też samochód możesz kupić taniej podstawowy a za lepszy model trzeba dopłacić. Przecież to nie dyskryminacja, nikt cię do tego nie zmusza. Jeśli cię nie stać to ni musisz. Nie każdy na świecie jeździ ferrari ponieważ nie każdego na to stać. I przecież to nie dyskryminacja 🙂

A kwota pewnie niewielka rzędu 5-10pln jest akceptowana  tak jak mamy u wielu innych operatorów. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

Orange daje najlepszy sprzęt (bo jak jest jeden do wyboru to każdy będzie najlepszy i najgorszy).
Tylko oczekujesz później wprowadzonego do "oferty" najpóźniej 😉

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

@Piotrekk85 To nie do końca tak. Aktualnie mamy w ofercie więcej niż 1 dekoder.

Generalnie chodzi o to że stawiając mocniej na ofertę tv należaloby zmienić podejście do klienta żeby móc konurować z innymi (czyt. zarabiać kasę) A wygląda na to że Orange chce rozwijać intensywnie swoją ofertę TV stawiając mocno na IPTV


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy dekoder?

Są dla nowych umów dwa dekodery.
Jeden wydawany do satki i ip po miedzi, drugi do FTTH.

Jeśli ktoś dostaje niewłaściwy, będzie działać, ale należy się liczyć z możliwymi problemami.
One poziomem klasy się nie różnią. Producent ten sam. Soft prawie identyczny wizualny.

Główna różnica do kwestia podłączenia anteny sat i łączenie się przez wifi z routerem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

Zobaczymy jakie nowości będą przed świętami.

Umowa kończy mi się w lutym. Wcześniej mogę podpisać nową umowę a starą rozwiązać


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Nowy dekoder?

Warto zaczekac na nowe dekodery ja juz wiem jakie, dla kogo... Jest OK. ale nic wiecej nie powiem 😉

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

@Robert2 Mam nadzieję że będzie jakaś opcja wymiany na nowy dekoder