Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

MAM DEKODER WHD 80 I NIE MOGĘ NAGRYWAĆ PROGRAMÓW PONIEWAŻ NIE MOGĘ ZDOBYĆ DYSKU PVR.CZY KTOŚ POMOŻE?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

@SUPRSCORPION, @JurekG

czy ostatecznie udało Wam się zakupić dysk PVR? W którymś z Salonów lub on-line?
▬▬▬
Edit:
trochę zgłębiłem temat Emotikon: Język. I tak:

  • powinna być możliwość zamówienia takiego dysku na orange.pl. Wystarczy z poziomu portalowej wyszukiwarki namierzyć interesujący nas dysk i kliknąć w odpowiedni link:

dysk PVR.JPG

a na sam koniec złożyć zamówienie.

  • również w Salonie; z tym że jw. już zauważył @Piotrekk85 - różnie to bywa z dostępnością. Można spróbować wcześniej zadzwonić do takiego Salonu i dopytać czy mają na stanie (i czy ewentualnie mogą domówić interesujący nas dysk).

▬▬▬
Pewnie nie zajrzysz tu do nas (na NO) w najbliższym czasie @SUPRSCORPION , bo ostatnio byłeś aktywny - ho, ho (tak dawno! Kot pokazuje język) - ale gdybyś jakimś cudem pokazał się tutaj, to miej na uwadze taką funkcjonalność:
Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Bardzo szczęśliwyMrugająca kobietaMrugający mężczyzna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

@SUPRSCORPION   jak zdobyć nie wiem, ale wiem że można kupić...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

Dzięki Misiek62,tyle to ja wiem,że można kupić,tylko gdzie???W Salonie Orange powiedzieli,że nie mają:(

Co Ty na to???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?


SUPRSCORPION napisał(-a):

Dzięki Misiek62,tyle to ja wiem,że można kupić,tylko gdzie???W Salonie Orange powiedzieli,że nie mają:(

Co Ty na to???


@SUPRSCORPION  Pod słowem "kupić" ukryłem link do strony internetowej sklepu orange z ofertą dysku...  tyle że tego dnia kiedy  sprawdzałem była cena (jak pamiętam 299 zł) a dzisiaj opis, że produkt będzie dostępny wkrótce... ;(


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

Podłaczę sie pod temat: udało sie zdobyć dysk?

od miesiaca chcę go kupić i rece opadaja: w salonie nie mają, nie mają możliwosci sprawdzenia gdzie, w którym salonie jest dostepny, poprzez infolinię zamówiłem i przez miesiac zero oddzewu, reklamacja - nie uznana - bo jak odpisali" gadżet nie nalezy się" i polecają poszukiwania w salonie. ŻENADA !!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

Musisz poszukać po salonach. Jest ich mało bo ceny nie są atrakcyjne
http://www.orange.pl/ocp-http/140327/PL/Binary2/1977731/4050394843.pdf
i część salonów ich nie zamawia.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Jak nagrywać programy za pomocą dekodera WHD 80? Gdzie zdobyć dysk PVR? Czy ktoś posiada?

@SUPRSCORPION, @JurekG

czy ostatecznie udało Wam się zakupić dysk PVR? W którymś z Salonów lub on-line?
▬▬▬
Edit:
trochę zgłębiłem temat Emotikon: Język. I tak:

  • powinna być możliwość zamówienia takiego dysku na orange.pl. Wystarczy z poziomu portalowej wyszukiwarki namierzyć interesujący nas dysk i kliknąć w odpowiedni link:

dysk PVR.JPG

a na sam koniec złożyć zamówienie.

  • również w Salonie; z tym że jw. już zauważył @Piotrekk85 - różnie to bywa z dostępnością. Można spróbować wcześniej zadzwonić do takiego Salonu i dopytać czy mają na stanie (i czy ewentualnie mogą domówić interesujący nas dysk).

▬▬▬
Pewnie nie zajrzysz tu do nas (na NO) w najbliższym czasie @SUPRSCORPION , bo ostatnio byłeś aktywny - ho, ho (tak dawno! Kot pokazuje język) - ale gdybyś jakimś cudem pokazał się tutaj, to miej na uwadze taką funkcjonalność:
Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Bardzo szczęśliwyMrugająca kobietaMrugający mężczyzna