Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

napisano - "To wynika z ograniczeń softowych tego urządzenia. Nie mają możliwości zapamiętywania w liczbie większej niż 80."

nic z tego nawet jak ustawisz 79 kanałow to i tak po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu wraca do 71, po wykonanym resecie dalej to samo, nie wiem czy jest sens wymiany lub reklamacji dekodera skoro jak piszecie jest to błąd w sofcie ?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

@sstefan @Wiktor Szkoda że niema pełnej instrukcji obsługi do tego dekodera tylko film pokazowy jak to zrobić. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych


sstefan napisał:

napisano - "To wynika z ograniczeń softowych tego urządzenia. Nie mają możliwości zapamiętywania w liczbie większej niż 80."

nic z tego nawet jak ustawisz 79 kanałow to i tak po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu wraca do 71, po wykonanym resecie dalej to samo, nie wiem czy jest sens wymiany lub reklamacji dekodera skoro jak piszecie jest to błąd w sofcie ?


@sstefan

Hm… Faktycznie liczba jest inna od tej podawanej na starym forum (możliwe, że została ona „przycięta”), ale objawy w gruncie rzeczy - identyczne. Potestowałem ten dekoder (czyt. dzwoniłem do mojego rodzinnego domu i poprosiłem o wykonanie kilku testów Mrugający mężczyzna), a dodatkowo też zasięgnąłem języka u tych, którzy na co dzień stykają się z obsługą techniczną Orange TV. Okazuje się, że maks. ilość kanałów Ulubionych, która ulega zapisaniu na dekoderze i jest wyświetlana po zrestartowaniu urządzenia - waha się od 64 do 72. Większa liczba kanałów po restarcie po prostu zniknie. Na więcej oprogramowanie nie pozwala.

Nie jest to więc usterka tego konkretnego egzemplarza.

@Anonim udało mi się taką instrukcję odnaleźć. Postaram się zainterweniować, by stała się bardziej widoczna, dostępna Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

rozumiem że mój dekoder jest sprawny i nie go co wymieniać na inny, trzeba cierpliwie czekać na ewentualną zmianę softu lub wykasować niektóre ulubione i wpisać inne aby nie przekroczyć "magicznej liczby 71",

pozdrawiam i dziękuję za wyjaśnienia i pomoc.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

► Wpis (ze względu na treść) został tutaj przeniesiony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Ulubione kanały w Orange TV. Żeby zachować kontekst, dołożono do niego również cytat - Moderator Wiktor ◄

 


@Anonim napisał:
Pokaż szczegóły

@sstefan Robisz tak jak na filmie?

 


Dziękuję za taki pomocny materiał. Dla nowicjusza jest to świetny pomysł.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Cieszę się że znalazłem ten wątek, bo mi też bardzo przeszkadza brak wyświetlania wszystkich polskich programów w ulubionych. Mam nadzieję, że Orange szybko ten błąd naprawi i będziemy się mogli cieszyć pełną listą polskich ulubionych programów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Czy po każdej aktualizacji przez Orange listy kanałów w tym dekoderze musi być kasowana/zerowana lista kanałów ulubionych ?

Czy też tak macie, czy to tylko mój problem?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

@rgbA jak często otrzymujesz aktualizacje ? Myślę że może być problem z tym egzemplarzem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Witam, piszesz o aktualizacji softu dekodera czy o przyciskach 998,

pozdrawiam


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych


@Anonimnapisał(-a)

@rgbA jak często otrzymujesz aktualizacje ? Myślę że może być problem z tym egzemplarzem.


Soft kilka dni temu się aktualizował, a wcześniej nie pamiętam, ale dość dawno i po tej aktualizacji moja lista była. Natomiast lista kanałów znika mi zawsze jak są jakiekolwiek zmiany na liście kanałów (nawet jak Orange wprowadzi/zaktualizuje nazwę kanału/ów).

Ostatnio było trochę spokoju z listą ulubionych (do dziś), ale zdarzały okresy, że nawet parę razy w tygodniu była aktualizacja listy kanałów od Orange i wtedy był reset mojej listy ulubionych kanałów 😕