Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

dodałem kanały do istniejącej listy ulubionych tak jak pokazano na końcówce tego filmu, narazie OK, pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

@sstefan Cieszę że mogłem ci pomocEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Witam ponownie, kiedy zrobiłem to o czy pisałem powyżej było wszystko OK, wyłączyłem dekoder pilotem. Teraz uruchamiam dekoder i zaczynam od nowa - brak dodatkowo dodanych kanałów w liście ulubionych, teraz pokazuje że liczba kanałów "serce":71 , a przed wyłączeniem było - 83, gdzie tkwi przyczyna niezapisywania tych kanałów ?  Może jest coś sknocone w innych ustawieniach ? tylko gdzie ? a może dekoder ma problem z pamięcią ?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

@sstefan Może być coś z dekoderem albo z firmware może wymiana coś poprawi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Czy jest opcja wgrania nowego firmware ?, czy uruchomienie kanału 998 uaktualnia listę kanałów czy fireware też ?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

@sstefan Dekoder pobiera firmware z netu jak jest nowa wersja nie ma możliwość wgrania przez kanał 998.

Możesz jedynie zresetować dekoder do ustawień fabrycznych. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 10
  • 0

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Nie jestem komputerowcem, czy zresetowanie dekodera do ustawień fabrycznych spowoduje utratę wszystkich danych które zostały dokonane przez montażystów z Orange ? co będę musiał sam "wklepać" i ustawić aby go uruchomić .

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

Jak zrobić reset masz tutaj w umowie są kody do TV tu plus film


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 2

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych

reset do ustawień fabrycznych (zawsze)


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Dekoder WHD 80 a lista kanałów ulubionych


sstefan napisał:

kiedy zrobiłem to o czy pisałem powyżej było wszystko OK, wyłączyłem dekoder pilotem. Teraz uruchamiam dekoder i zaczynam od nowa - brak dodatkowo dodanych kanałów w liście ulubionych, teraz pokazuje że liczba kanałów "serce":71 , a przed wyłączeniem było - 83, gdzie tkwi przyczyna niezapisywania tych kanałów ?  Może jest coś sknocone w innych ustawieniach ? tylko gdzie ? a może dekoder ma problem z pamięcią ?


@sstefan
zapoznaj się jeszcze z podobnym tematem. Na końcu podaję w nim link do starego forum Szczęśliwy mężczyzna.