Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomysły Społeczności

Otwarty

Realizowany

Zrealizowany

Poziom 29, Specjalista

Komunikat na forum

Ponieważ jako klienci jesteśmy poniekąd niedoinformowani o różnego typu pracach serwisowych, proponuję tutaj na forum przykleić na stronie głównej informację o typach prac i godzinach przerw z powodów modernizacyjnych. Taki komunikat "wisiałby" odpowiednio ...

wrzesień w Pomysły

Poziom 21, Pasjonat

Animowane tapeta na stronie Nasz Orange

Osobiście dodałbym możliwość wrzucenia animowanej tapety na stronie głównej Nasz Orange. Fajnie byłoby gdyby coś się ruszało, tapeta ta żyłaby...np...byłaby krótkim kilkusekundowym filmikiem. Co Wy na to??

sierpień w Pomysły

Poziom 38, Guru ***

Zmiana formy głosowania na pomysły

Z uwagi na to, ze na pomysły potrzeba 30 głosów a przycisk do głosowania częściej nie działa niż działa, proponuję zmianę formy oddawania głosów np. poprzez wpisanie odpowiedniego słowa klucz w komentarzu.

sierpień w Pomysły

Nie dotyczy

Poradniki

Brakuje takiego działu, po całości by tam była pomoc, jak czytać faktury, włączanie wyłączanie usług mobilnych i stacjonarnych, szukający pomocy znajdzie rozwiązanie w mig, powrzuca się te poradniki rozrzucone po portalu do jednego działu.

sierpień w Pomysły

Nie dotyczy

Kontakt z BOK Orange

Podczepić na głównej belce by nie trzeba było tego w postach wklejać, ponoć na tym niektórzy najwięcej nabijają rozwiązań, skończy się ten proceder, klient Orange też będzie miał łatwiej bo niektóry nie umie wyszukać tego na firmowej stronie Orange.

sierpień w Pomysły