Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 14, Recenzent

Wersja mobilna forum

Proponowałbym nieco uprościć mobilną wersję poprzez pomniejszenie elementów typu przyciski, czcionki etc.. To podniesie i ulepszy czytelność treści (przynajmniej moim zdaniem). W mobilnej wersji przy klikaniu w przycisk "Odpowiedz" przydałoby się dorzucenie znacznika @.... jako domyślnego. W tej chwili robi się abrakadabra. Jeśli ręcznie nie wpiszesz znacznika to odpowiedź ma charakter ogólny. Chodzi o mechanizm podobny do FB przy kliknięciu na przycisk Odpowiedz.

maj w Pomysły

 • 1

  Nowy

 • 2

  Sprawdzany

 • 3

  Realizowany

 • 4

  Wdrożony

Komentarze
Poziom 29, Specjalista

Jeśli chodzi o Nasz Orange wersji mobilnej to faktycznie nie działa opcja @ w porównaniu do konkurencji.Jedynie trzeba się przełączać na wersje komputerową 

maj

Poziom 33, Ekspert

@AleksWyszynski  jeśli chodzi o rozmiar przycisków, to nie podoba mnie się ten pomysł, gdyż zbyt małe mogą utrudnić ich "kliknięcie", zwłaszcza przez osoby o "większych dłoniach, grubszych palcach" Emotikon: Mrugający 

Co do do czcionki... zastanawiam się, czy nie można tego zmienić indywidualnie, samodzielnie w używanym urządzeniu... jestem przekonany, że w większości jest to wykonalne.

Natomiast co do dodania funkcjonalności automatycznej podpowiedzi otagowania użytkownika... popieram. Więc mimo 2 fragmentów przeciw, zagłosuję "za".

maj

Poziom 14, Recenzent

@Misiek62, gdyby developerka była taka prosta i można było ustawić czcionki systemowo na stronach u kazdego uzytużytkow... to nie byłoby developerki Emotikon: Szczęśliwy. Mam też duże palce, ale sam jestem deweloperem Emotikon: Szczęśliwy... I jedyne co mi pomaga to większe urządzenie Emotikon: Szczęśliwy. Dzięki za głos. Choć chyba problem jest z głowy, bo zauważyłem, że system w wersji mobilnej jest lepszy niz na FB. Wystarczy wpisać małpkę i jest super. Przyciski są w porządku, zaś czcionka w wersji mobilnej jest super wygładzona. Czyli czcionkę można poprawić jedynie w przypadku wersji desktopowej, zaś inne sprawy już wedle uznania. Początkowo miałem wrażenie, że było inaczej. Albo bylem ślepy Emotikon: Szczęśliwy. Wątek do decyzji admina. Dzięki za głosy Emotikon: Szczęśliwy.

maj

Poziom 38, Guru ***

Edytor dla wersji mobilnej powinien być niezależny od przeglądarki i urządzania więc dobrze jak jest zwykły tekst np. jak w pytaniach i odpowiedziach. Edytor jaki jest na dziś w pomysłach u mnie gryzie się z klawiaturą GBoard i nie ma korekty. 

maj

Poziom 14, Recenzent

@Piotrekk85 co racja to racja. I to rzeczywiście jest uciążliwe. U mnie teztak jest z Gboardem. Ale nie zawsze. Czasami tak czasami nie Emotikon: Szczęśliwy.

maj

Poziom 38, Guru ***

A to wymaga dużych prac programistycznych ktore są wstrzymane...

maj