Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Usuwanie nieaktualnych treści z usług

Uważam, że można by wprowadzić mechanizm usuwania w sytuacji, kiedy rezygnacja z jakiegoś pakietu, czy bonusu została definitywnie zamknięta. Jest historia i tam te śmieci mogłyby lądować. Jak będę miał potrzebę wrócić do czegoś, to sobie wejdę w stosownym dla mnie terminie. Daty zamkniętych są na sztywno, więc troszkę irytują na stronie głównej Flexa.

tydzień temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Zespół Nasz Orange

Możesz podać jakiś przykład? Nie za bardzo rozumiem o co chodzi.

sobota

Poziom 30, Ekspert

@Wojciech , jak przykład, podam konsekwencję tego zdarzenia poniżej

1a.PNG2a.PNG

sobota

Poziom 40, Guru *****

Ale ta treść nie jest nieaktualna. Zakładka płatności nie pokazuje informacji o aktywnych usługach, a o Twoich rozliczeniach finansowych z Orange Flex. Tu masz opłaty za plany, passy, inne usługi dodatkowe, zwroty z promocji, zwroty na podstawie uznanych reklamacji itp. Jedyne co to może przydałaby się opcja archiwizacji pozycji starszych niż 3 miesiące (bo przy testach na NO mam już od września kilkadziesiąt pozycji). Ale wybiórcze archiwizowanie też by nie było dobre.

sobota

Poziom 30, Ekspert

Music Pass jest na tyle nieaktualny u mnie, że wręcz szpeci. Jest zakładka i jak będę chciał wznowić, czy jak kto woli, aktywować, to tak zrobię. Miało być prosto, więc czemu nie podążać w tym kierunku?

sobota

Poziom 40, Guru *****

Wystarczy czytać czego dotyczy zakładka.

sobota

Poziom 30, Ekspert

Czytam, i nie widzisz, że jest też historia w rozwinięciu? Czyli dalszy ciąg tych nieaktualnych, bo albo zrealizowanych lub zrezygnowanych. Chcę, aby na stronie głównej były aktualne, a stare ukryć. Pieniądze przelałem, Music Pass nie odnawiam, więc jak buszuję po Flexie, to ślad "nagonki", czy kuszenia po rezygnacji też jest. Ukryć, uprościć i tyle.

sobota