Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat

Przywrócić możliwość opcji oddzwoń do mnie

Kiedyś gdy dzwoniliśmy do konsultanta, a był długi czas oczekiwania. Można było wybrać opcje - oddzwoń do mnie. Zwykle w Czesie do 24 godzin. Proszę o przywrócenie tej funkcjonalności 

miesiąc temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 26, Specjalista

@jerzysd popieram ten pomysł, to było dobre rozwiązanie.

miesiąc temu

Poziom 36, Guru *

@jerzysd  kiedyś nie było czatu w Orange. teraz jest i gro spraw można tam załatwić, więc oddzwania raczej nie wprowadzi operator, zresztą gro spraw Max załatwiła, sensu nie widzę w takim pomyśle, ale może inni tak. 

miesiąc temu

Poziom 37, Guru **

@jerzysd nigdy nie korzystałem z tej opcji, więc nie mam pojęcia, czy to było dobre rozwiązanie. Ostatnio jednak da się zauważyć, że jak była jakaś przydatna funkcja w Orange, a została usunięta, to raczej już do niej nie było powrotu. Pewnie i w tym przypadku tak będzie, a pomysł po jakimś czasie zostanie zamknięty przez moderatorów.

miesiąc temu

Poziom 19, Pasjonat

Ja korzystałem pare razu, do czasu gdy po informacji o długim okresie oczekiwania jednak wyraziłem wole oczekiwania na polaczenie i natychmiast było polaczenie. To przestałem wybierać opcje oddzwonienia, ale dziś operator naliczył mi ponad 26 zł za to że czekałem cztery razy. Z czatu raczej nie korzystam bo coraz trudniej przebić sie przez tzw. sztuczna inteligencje. że na czacie trudno. Przy rozmowie telefonicznej tez naciąga na czas ale jakoś szybciej wyraża chęć na przekierowanie do doradcy

miesiąc temu

Poziom 37, Guru **

@jerzysd można jeszcze zakupić starter za 5 PLN z numerem w ofercie na kartę. Stan konta to 5 PLN, ważne 30 dni, koszt połączenia na infolinię: 510 100 100 lub *100 to maksymalnie 1,5 PLN, więc wystarczy na trzy połączenia.

miesiąc temu

Poziom 33, Ekspert

Szczerze? Ja już mam dość odbierania połączeń przychodzących ofertowych...a na Maxa też się sposób znajdzie

miesiąc temu