Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prepaid w Pomysły

Brakuje mi zakładki dla prepaid w Pomysły, cóż mniej rozwojowa oferta i niszowa, ale młodzi i mniej zasobni w gotówkę ją preferują, chyba warto by to dodać, 

luty w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 37, Guru **

Oj nie tylko młodzi, ale mój głos masz Emotikon: Szczęśliwy

luty

Tak ogólnikowo napisałem, ups 50 na karku to też nie młodzik, ale czuję się młodo, może to "Stan Umysłu", up co za skojarzenie.

luty

Poziom 33, Ekspert

@Konto usunięte  w pomysłach nie ma ani prepaidów ani abonamentów... tylko dopowiedz proszę, jakie pomysły chciałbyś zgłaszać?

luty

Podczepić 2 ostatnie Pomysły, może w porywie jakieś nowe stworzę @Misiek62 Emotikon: Mrugający

luty

Poziom 33, Ekspert

@Konto usunięte czy dobrze rozumiem, że ideą Twoich pomysłów jest umożliwienie składania propozycji zmian w zakresie ofert na kartę? taki "koncert życzeń"?

luty

Taki koncert życzeń dla prepaid, gdzie jak nie na Forum można to wykreować, Blog ewentualnie jeszcze Emotikon: Mrugający

luty

Poziom 33, Ekspert

Spoko, na forum tak... choćby w tematach, dyskusji... a jeśli zostanie wdrożone, to o co niektórzy wnoszą Emotikon: Mrugający możliwość wyrażenia negatywnej opinii przez "łapkę (kciuka) w dół"... to chyba nie będzie miało znaczenia czy w części ogólnej forum tzw. "pytania", czy w "pomysły".

luty

Powinno być za i przeciw, było by jak na Obradach.

luty

Pracuję w Orange

Jestem za. Ciekawe czy będzie zrealizowane.

luty

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Autor pomysłu usunął konto, więc głosowanie na pomysł i jego aktualizacje nie są już możliwe i musimy zamknąć pomysł. Jeśli ktoś z aktualnych użytkowników uważa, że pomysł wart jest uwagi - prosimy o dodanie jako nowego i ponowne głosowanie.

luty