Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie dotyczy

Prepaid w Pomysły

Brakuje mi zakładki dla prepaid w Pomysły, cóż mniej rozwojowa oferta i niszowa, ale młodzi i mniej zasobni w gotówkę ją preferują, chyba warto by to dodać, 

luty w Pomysły

  • 1

    Nowy

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 38, Guru ***

Oj nie tylko młodzi, ale mój głos masz Emotikon: Szczęśliwy

luty

Nie dotyczy

Tak ogólnikowo napisałem, ups 50 na karku to też nie młodzik, ale czuję się młodo, może to "Stan Umysłu", up co za skojarzenie.

luty

Poziom 34, Ekspert

@Konto usunięte  w pomysłach nie ma ani prepaidów ani abonamentów... tylko dopowiedz proszę, jakie pomysły chciałbyś zgłaszać?

luty

Nie dotyczy

Podczepić 2 ostatnie Pomysły, może w porywie jakieś nowe stworzę @Misiek62 Emotikon: Mrugający

luty

Poziom 34, Ekspert

@Konto usunięte czy dobrze rozumiem, że ideą Twoich pomysłów jest umożliwienie składania propozycji zmian w zakresie ofert na kartę? taki "koncert życzeń"?

luty

Nie dotyczy

Taki koncert życzeń dla prepaid, gdzie jak nie na Forum można to wykreować, Blog ewentualnie jeszcze Emotikon: Mrugający

luty

Poziom 34, Ekspert

Spoko, na forum tak... choćby w tematach, dyskusji... a jeśli zostanie wdrożone, to o co niektórzy wnoszą Emotikon: Mrugający możliwość wyrażenia negatywnej opinii przez "łapkę (kciuka) w dół"... to chyba nie będzie miało znaczenia czy w części ogólnej forum tzw. "pytania", czy w "pomysły".

luty

Nie dotyczy

Powinno być za i przeciw, było by jak na Obradach.

luty

Pracuję w Orange

Jestem za. Ciekawe czy będzie zrealizowane.

luty

Opiekun Pomysłów

Status zmieniony na: Zamknięty

Autor pomysłu usunął konto, więc głosowanie na pomysł i jego aktualizacje nie są już możliwe i musimy zamknąć pomysł. Jeśli ktoś z aktualnych użytkowników uważa, że pomysł wart jest uwagi - prosimy o dodanie jako nowego i ponowne głosowanie.

luty