Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Powiadomienia z opcji tematu i posta

Wczorajsza zmiana w tytule tematów, gdzie tylko najnowszy post będzie go dziedziczył, skłoniła mnie do złożenia nowego pomysłu. Dotyczy on menu opcji tematu oraz posta(ów). Raz podjęta decyzja przez użytkownika powinna skutkować natychmiastową reakcją w postaci komunikatu podobnego do już aktywnych. Poddaję pod rozwagę moje przemyślenia:

4 zielony pasek.PNG

w kontekście działań podejmowanych, ale zupełnie do tej pory nieskutecznych. Powstaje niepotrzebny bałagan w profilu użytkownika.

1 zakładka.PNG2 Subskrypcja.PNG3 NOWY.PNG

W profilu u mnie wygląda to mniej więcej tak:

Tablica.PNG

maja 2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Nie dotyczy

Jeśli chodzi o ten pierwszy komunikat nie udało mi się go powtórzyć jak u Ciebie ?

maja 2018

Poziom 30, Ekspert

@Konto usunięte, o to Ci chodzi: Oznaczyliśmy "Nowości w Nasz Orange" jako nowy??? Czy: Subskrypcja została dodana???

maja 2018

Poziom 40, Guru *****

Wydaje mi się, że przed realizacją pomysłu przydałaby się dyskusja lub kampania informująca czym jest np. obserwowanie tematów. Ogólnie jeśli ktoś jest "świeżakiem" na forach może nie widzieć w tym celu. A jak ktoś korzysta z forów od lat 2000 to bez tego podejrzewam, że żyć nie potrafi. 

maja 2018

Poziom 30, Ekspert

Wiesz @Piotrekk85, że nikt się uczonym nie urodził i jak nie zna pojęć powszechnie używanych w informatyce, to jako laik polegnie. Przeczytałem kiedyś obszerny reportaż slangów używanych przez pracowników telekomunikacji. Jesteś po tamtej stronie, więc z laikiem dzieli Cię przepaść. Spróbuj to pojąć. Dla użytkownika powinno być łatwo, lekko i przyjemnie, a nie pod górkę.

maja 2018