Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Pomysły na propozycje filmów Orange Expert

W komentarzach do pomysłu https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Filmy-instrukta%C5%BCowe-z-testami-wykonywane-przez-u%C5%BCytkownik%C3%B3w/idi-p/53135 narodził się nowy pomysł. Jego celem jest dodanie nowej kategorii "Propozycje filmów Orange Expert". 

 

Jeśli komuś się to podoba, zapraszam do oddania głosu po prawej stronie Emotikon: Szczęśliwy

22-10-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Problem jest tu od zaplecza inny. Strony Orange mają różne wzorce, przez co jeśli strona X ma zmodyfikowany link nie zawsze przejdzie na stronę Y. Niestety stroną zarządzają różne działy (może to się kiedyś zmieni, ale wątpię). Ujednolicenie na chwilę nie rozwiąże problemu na stałe. Nie wiem na ile w obecnych pomysłach mieści się Twój projekt (miały dotyczyć NO i aplikacji MO), ale masz "łapkę" ode mnie. 

22-10-2017

Poziom 30, Ekspert

Dzięki @Piotrekk85 Emotikon: Bardzo szczęśliwy Wyszedłem z założenia, że wszystko, co bierze początek z NO poprzez dostępne zakładki, nie powinno stwarzać wrażenia rozgardiaszu. Wierzę i ufam, że znajdzie się jakieś rozwiązanie.

22-10-2017

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Brak głosów, ale, jak wspominałem w komentarzu do zbliżonego pomysłu - rozumiem problem i są zespoły, które pracują już nad jego rozwiązaniem, jednak jest to "powyżej" Nasz Orange i dotyczy całego portalu.

24-01-2018