Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 34, Ekspert

Opcje głosowania na pomysły

Zainspirował mnie @bluesmanniak w komentarzu do pomysłu: "Herosi mogą oznaczać rozwiązania?"

 

Może warto wprowadzić wybór głosuję "za", głosuję "przeciw" ... 

 

Pamiętam, trwają prace nad nową wersją, a realizacja zapewne wymagać będzie prac programistycznych. Nie mniej jednak pod rozwagę, a nuż uda się w trakcie opracowywania nowego systemu, a jeśli już za późno, to do normalnej procedury - cykl oceny pomysłu.

kwiecień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Nie dotyczy

W Pomysłach tak mało ludzi głosuje, wystarczy omijać ten dział i Pomysł upadnie, zresztą w Pomyśle zamiast głosować, wystarczy negatywną opinię napisać, to to samo jak głosowanie na NIE @Misiek62.

kwiecień

Pracuję w Orange

Ja trochę obawiam się zniechęcania osób dodających pomysły. Jeśli dodam pomysł i uzyska on na przykład -10 punktów to w przypadku niektórych osób może sprawić, że kolejnego, potencjalnie dobrego pomysłu nie zechcą dodać w obawie o to, że zostanie negatywnie oceniony. Bierzmy to też po uwagę. Oczywiście tak, jak napisał @Konto usunięte, komentarz z merytoryczną informacją "dlaczego uważam, że tego pomysłu lepiej nie wdrażać" zdziała znacznie więcej niż głosy "na nie" "bo tak" Emotikon: Mrugający

kwiecień

Poziom 34, Ekspert

Emotikon: Szczęśliwy @Konto usunięte @Artur  wyraziliście negatywną opinię Emotikon: Szczęśliwy 

kwiecień

Nie dotyczy

@Misiek62tam gdzie wprowadzono przycisk na nie, jak szybko go dali, tak szybko go zdjęli, powód jeden, nadmierne wykorzystywanie, tak na koniec, lepiej jak ktoś kto ma inną wizję niż autor, napisze uzasadnienie, samo klikanie w przycisk nic nie wnosi sensownego, nie wiadomo czy tak dla zabawy klikane czy z poważnego powodu.

kwiecień

Poziom 34, Ekspert

@Artur czy jako pomysłodawca mogę zawnioskować o zamknięcie pomysłu ? Dodałbym do regulaminu/zasad taką ewentualność Emotikon: Mrugający

kwiecień

Pracuję w Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

"Twoje życzenie jest dla nas rozkazem" ;-) Oczywiście możesz, @Misiek62. Zarówno w przypadku działu Pytania jak i w Pomysłach to autorzy mają "ostatnie słowo".

kwiecień