Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 33, Ekspert

Nick na Forum NO

Mała sugestia, zróbcie filtr na wybór nick'ów, nie będę tu ich przytaczać, tak by użytkownik miał trochę ograniczone pole wyboru. Inna sprawa że takich gości trzeba by obserwować, na 90% login zdradza osobowość gościa.

sobota w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 30, Ekspert

@irek6311 , jak ja przyszedłem, to było bardzo sztywniacko, więc chyba świadomie dopuszczono taką możliwość. Nie sądzę, by nick zawsze wyjawił Ci prawdę o tym, co drugiej osobie w duszy gra. Mógłbyś bardzo się sparzyć. Ale połączenie stylu wypowiedzi z kontrowersyjnym nickiem, wg. Twojej pobieżnej oceny, mówi o wiele więcej. Są też, jak to w życiu bywa, lepsze i gorsze dni. Dopiero natarczywa agresja mogłaby skłonić do pytania, czy nie jest to przypadek medyczny. Cicha woda także brzegi rwie, więc w granicach zdrowego rozsądku, można tutaj na forum dokonać pewnej moderacji zachowań. Byłbym więc ostrożniejszy z tym pomysłem, ale niech się wypowiedzą pozostali forumowicze. Tylko cyferkami przekonasz do pomysłu Emotikon: Szczęśliwy Zobaczymy, co z tego wyniknie.

sobota

Poziom 33, Ekspert

Kontrowersyjny nick, bywa ich sporo, ale są też obrażliwe, tu młodzi bywają i nawet 10 latki, więc nie powinno być takich nicków, gro zna angielski dobrze, taka teraz młodzież, obsługę Android i Windows > dostaje w genach od rodziców Emotikon: Mrugający

sobota

Poziom 30, Ekspert

Wiesz jakie czasy? Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Potwierdza to moja dobra znajoma, że już w przedszkolu z roku na rok jest coraz gorsza "młódź" Emotikon: Mrugający Bezstresowe wychowanie robi furorę...także w sieci Emotikon: Smutny

sobota

Poziom 33, Ekspert

Jak jest w sieci wiem, młodzi powinni tu się dobrze bawić, nick też ma wpływ na atmosferę forum, ja to tak widzę, chyba poprawnie rozumuję, ocena tego co sugeruję, jednak do "Załogi NO" należy Emotikon: Mrugający

sobota

Poziom 30, Ekspert

Nie zauważam boomu z tymi nickami...chyba mam wgląd we wszystkie posty, bo tak mam zaznaczone. Masz opcję obok posta z kontrowersyjnym nickiem-Zgłoś.

sobota

Poziom 33, Ekspert

@burebusekja sumienie oczyściłem, zakładając "Pomysł", oby chwycił i był wdrożony, ostatnie życzenie w 2019 roku na NO Emotikon: Mrugający

sobota

Poziom 40, Guru *****

O co chodzi w pomyśle?

sobota

Poziom 33, Ekspert

Chodzi o filtrowanie zakładanych nicków (Forum NO), może niejasny Temat/Pomysł, ale nie poprawię już, czas się skończył, na edycję już.

sobota

Poziom 40, Guru *****

Ale pod jakim kątem chcesz je filtrować? Niecenzuralne słowa? By się nie powtarzały? Czy coś innego?

sobota

Poziom 33, Ekspert

Niecenzurowane słowa, nick nie może zawierać zwrotów, które nawet w mediach są wycinane, inaczej to forum stanie się średnio miłym, dla młodych, trzeba ich wychowywać, nie utrwalać to co niektórzy kreują. obrażliwe słowa powinny być, filtrowane w postach i nicku. forum jest fajne i niech takie pozostanie.

sobota

Zespół Nasz Orange

@irek6311 to czego nie wyłapie "filtr" robimy ręcznie - owszem, może umknąć nam coś - troszku za późno - za każde zgłoszenie "kontrowersyjnego" nicku będziemy wdzięczni.

poniedziałek

Poziom 33, Ekspert

@Bartłomiej  wiem że można na was liczyć Emotikon: Szczęśliwy

poniedziałek