Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert

Kolejne edycje AMY na NO

Ten pomysł zrodził się dzisiaj na bazie rozmowy z ekspertami nt. Flexa. Nie wiem, kto i czy wogóle jest możliwość uporządkowania ładu online w trakcie trwania AMY. Jedno jest, co zobaczycie, trochę jak replay, czy repeta na koloniach letnich dzieci. Proponuję treściwe i zwięzłe pytanie w temacie, które może jakimś skryptem ograniczyłoby ilość znaków. Proponuję także edytora tekstu, bo na gorąco teksty niektóre bywają, jak błędy przedszkolaków. Największy, tak sądzę, byłby problem z powielaniem tekstu z tematu z tym z tworzonego posta, ale to daję również pod rozwagę. No i ostatnia kwestia, to umożliwienie online dawania polubień, niezależnie od zamykanego bardzo szybko tematu, gdzie potem widać tylko rozwiązanie, a nie dodatkowo treść posta osoby pytającej. Zadanie na bieżąco dla moderatorów...tak sądzę. @Remi...możesz być promotorem ładu AMY na forum?

sierpień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 30, Ekspert

Moderatorzy, pierwszy przykład z brzegu z przed chwili. Chciałem autorowi dać polubienie, lecz pokazał mi się tylko post z rozwiązaniem, któremu przyznałem like. A co mam zrobić z like dla autora? Szukać w czeluściach, czy kosmosie? To nie fair dla wysiłku intelektualnego autora pytania, który notabene pomaga w procesie myślowym twórców Flexa. @Remi, użyj swoich wpływów, bo mnie trafi.

sierpień

Zespół Nasz Orange

Spróbuj się wylogować i zalogować na nowo lub test w innej przeglądarce lub tryb inkognito. Testuję u siebie i na testowy koncie, przy czym wszystko działa. Podany przez Ciebie temat działa i wyświetla się u mnie dobrze.

sierpień

Poziom 30, Ekspert

@Wojciech , ja u siebie nie widzę problemu, bo może sądzisz, ze coś blokuje. Wylogowałem się z Chrome i wszedłem z Opery. Taki sam efekt poniżej Opera.PNG

a poniżej druga próba w Chrome, tym razem też było to zaraz po tym pierwszym podejściu (jeszcze przed wylogowaniem się z Chrome)

drugi bez plusa.PNG

sierpień

Zespół Nasz Orange

@burebusek, spróbuj się wylogować i wejdź w link do tego tematu. Zobacz czy będzie normalnie. Zastanawiam się czy to problem na koncie, czy coś innego.

sierpień

Poziom 40, Guru *****

To nie bug a feature. Kurcze 3 lata tu jestem i jeszcze o podstawy się pytacie....

 

Zmień wpisy od najstarszego do najnowszego w opcji tematu.

 

Screenshot_20190821_140353.jpg

 

sierpień

Poziom 30, Ekspert

Link @Wojciech u bez zmian. Ja byłbym rad, gdybym mógł świadomie uczestniczyć w tej zabawie i przyznać like tym, którzy według mojej oceny zasługują na docenienie ich wysiłku w trakcie AMY. Dasz znać, czy mam próbować samodzielnie po jakimś czasie?

sierpień

Poziom 30, Ekspert

@Piotrekk85 , czy ja wymyślam zasady profilu? Działało bez zarzutu 2,5 roku, odkąd jestem i co? Mam zmieniać, bo to nie jest bug? Wybacz, ale nie mieści mi się w głowie, że to "moja wina".

sierpień

Poziom 40, Guru *****

Mieszasz, mieszasz i pewnie niechcący kliknąłeś.

sierpień

Poziom 30, Ekspert

To Twoje ulubione słowo...mieszaj mi w głowie, a zamącisz Emotikon: Mrugający

sierpień

Zespół Nasz Orange

Właśnie do tego dążę co @Piotrekk85 pokazał i za to dziękuję. Niestety w większości jest tak, że to jednak użytkownik coś źle kliknął. Tzw. bug to jest właśnie niezwykle mała ilość przypadków. Wiem to z pracy na infolinii, gdzie niestety zazwyczaj wszystko działa. Mało przypadków takich, gdzie się rzeczywiście coś zepsuło.

sierpień

Poziom 30, Ekspert

@Wojciech , próbujesz mi wmówić, że wchodziłem w profil i coś źle kliknąłem, A ja jak ustawiłem wieki temu, tak tego nie ruszałem, bo działało tak, jak sobie tego zażyczyłem. Czyli od najnowszego, bo po co mam się wracać do staroci, jak na bieżąco jadę od najnowszego i kiedy jest więcej jak jedna strona, klikam we wsteczną. Hulało! Co, w dwóch przeglądarkach nagle coś trachnęło?

sierpień

Zespół Nasz Orange

@burebusek, to jest niezależne od przeglądarki. Z racji zapisanych ustawień w profilu wszędzie będzie tak samo.

sierpień