Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy [powrót Artura z wakacji]

ho ho, nawet poszpiegować w spokoju nie można! 😛 Zaległych zadań przez leniwy urlop nazbierało się mnóstwo, ale powoli wracam... : ))))))))

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy [powrót Artura z wakacji]


pablo_ck napisał(-a):

@Artur  o proszę jakie nowy "wakacyjny" avatar 🙂

Też zauważyłem, że zadowolony i "pstryknąłem" fotkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Artur.JPG

No i żyje!

Pogaduchy.JPG


Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy [powrót Artura z wakacji]

Wracaj wracaj bo u boku takiej pięknej kobiety odpoczywałeś to pewnie naładowałeś akumulatory na 101%. Dla mnie wakacyjne wyjazdy z żoną są zawsze odskocznią od wszystkiego.......chociaż w tamtym roku będąc w Portulagi cały czas byłem z Wami na NO 😜 I raz za to dostałem od żony po uszach 😜 😜 Ale.......

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85dla mnie Blogi Orange to super okres 8 lat....NO to taka "dziewica" Orange 😜

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał napisał w zamkniętym już temacie, że: "Rzeczywiście, wybaczcz @burebusek się zapędziłem. Zamykam temat, rankingi wróciły i można sobie je już podglądać. Zostaje jeszcze kwestia rozwiązania tematu pogody ... "...

@Rafał,no cóż, pogoda jest zawsze, tylko ludzie nie "dostrajają" ubiorów do aury Emotikon: Szczęśliwy Dla mnie najważniejsza jest przede wszystkim pogoda ducha Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tej wersji się trzymajmy na NO i poza nim Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dokładnie @Anonim. Już napisałem do przyjaciół Władimira P. Jutro mamy za oknem śnieg 😜 Ja tam zimę lubię...buty zimowe, szalik i czapka przyszykowana na jutrzejszy poranek 🙂 W tym roku nie będzie mega ciepłego lata.......tak mi natomiast mówił wczoraj prezez Jarosław.......nie ma pieniędzy w skarbie państwa i nie ma czym grzać 😜 😜 Dobrze że kolor pomarańczowego logo Orange ogrzewa mnie każdego dnia....a mam nawet Wasz polarek...oj ma on już kupę lat ale grzeje ekstra 😜


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

Mnie ma w sumie co ogrzewać, więc narzekać nie powinienem, ale i tak wolę jak jednak jest cieplej, będzie można przerzucić się na rower do pracy i nieco zmniejszyć objętość masy naturalnie ogrzewającej 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał  proszę Cię, nie zrzucaj Ukochanej że swojej szyi 😜 😜 A rowerem możecie jeździć we dwoje 😜 😜
49eccbdea3ae41a0b1394219eb5dd60d.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy

Coraz więcej nas i coraz szybciej 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):


49eccbdea3ae41a0b1394219eb5dd60d.jpg


@Anonim  -  Nie wiem dlaczego ale jak widzę taki rower to przypominają mi się jadące zakonnice z filmu  "U Pana Boga w ogródku"  😄