Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Ktoś tu nie jest przesądny, w Sylwestra się nie sprząta 😛

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Nie cierpię Sylwestra, ale bawcie się zdrowo!

A jutro... będzie nowy, normalny dzień, jak wczoraj 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Dołączam się do życzeń zdrowej zabawy, niestety obawiam się że mimo to, jutrzejszy dzień, dla wielu, nie będzie normalny, tylko gorszy, a przynajmniej jego pierwsza połowa. Smutny robot Mrugający mężczyznaEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

Nie znam takiego przesądu, że w Sylwestra się nie sprząta. Pierwszego dnia nowego roku już tak.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech, może @Piotrekk85 miał na myśli usuwanie czegoś przez moderatorów? W Nowy Rok jest okazja, by leczyć kaca (niektórzy) Emotikon: Język, zobaczyć "wytapetowane" tu i ówdzie co nieco Emotikon: Mrugający Ech!. Przypomniała mi się jedna niezbyt fajna scenka, ale dla hasającego pieska, który pewnie zerwał się z łańcucha po fajerwerkach, i raniusieńko zobaczył "tapetę" na jezdni, w której z radością się tarzał. Żywej duży w koło nie było, tylko bidulek kolejorz ze swoim "majdanem" 3200t "na haku" stał pod semaforem i psioczył, że też mu przyszło w Nowy Rok tyrać. 

Szampańskiego Sylwestra, oraz spełnienia obietnic noworocznych życzy Wam @Anonim na hamaku  Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: miałem na myśli porządkowanie rozwiązań przez @Wojciech od 7 rano 🙂

A ogólnie ja z tych przesądnych - dla zainteresowanych -> https://parenting.pl/przesady-sylwestrowe
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, nie wiem, na ile zabobony mają zastosowanie w życiu, ale jest coś takiego, jak instynkt, telepatia czy pozytywnie nastawiony charakter. No i przysłowie:"jak masz liczyć na kogoś, licz zawsze na siebie" i najlepiej na wspólnym zdjęciu stanąć z boku...można łatwo odciąć Emotikon: Mrugający Jedynej rzeczy, której pilnuję, to nie mieć długów...chyba że dług wdzięczności...łatwiej się go spłaca Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 A co przesądy mówią o saldzie dodatnim na koncie Totalizatora? "Sponsorować" z umiarem każde 19 groszy  na sport z wpływów Totalizatora za zawarte zakłady, czy pozwolić, by diabeł na małą kupkę szmalu spojrzał łaskawie i "się dokładał"? Bo ponoć nie lubi na małe kupki...ekhm Emotikon: Język Spróbuję po Nowym Roku z bykiem...może się ocieli Emotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

@Anonim, to jaki jest Twój ulubiony sport? Od razu też zapytam: Gdzie jest ten hamak? Bo chyba nie w Polsce, z racji temperatury Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech, nie patrz na mój wiek, ale jeszcze parę rzeczy zaczynających się na P potrafię. Przyjemnie jest popatrzeć na dobrą piłkę nożną, lekkoatletykę, czy parę dyscyplin ze sportu zimowego. Swego czasu i w kawalerskim stanie, miałem sporą kolekcję piłkarską. A hamak? Przyznasz, że pasuje mi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Bujam się w domu Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Dobra, czas na mnie. Udanej zabawy i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! 🥂🎆🍾🎊