Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

Dobry wieczór Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja mam takich "pamiętliwych" Emotikon: Mrugający, że po miesiącu lecą do mnie z prezentami, a ja  nimi nie gardzę i w dodatku biorę na pełnym luziku. Czas świąteczny kończy się 2 lutego i fajnie by by się też zrobiło Herosowi @Citi2017  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18478
  • 52901
  • 716

Pogaduchy

@Anonim a to renifer Emotikon: Mrugający jaki śmieszny. Mi się zł osiem kojarzył  


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15969
  • 84

Pogaduchy

@livr  witaj


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

Pogaduchy



@Citi2017  nie prowokuj mnie, bo wstawię choinki co są już u mnie w domu... ale nie do stopki tylko do posta.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim czyżby ogłoszenie było już podane 6 stycznia skoro o mędrcach wspominasz. Podobno wstępne propozycje pojawia się w styczniu Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , wszystko zdarzyć się może. Wywołam do odpowiedzi bardziej kompetentnych ode mnie, czyli @Kinga , @Aśka_M , @Rafał , @Wiktor , @Wojciech  i @Bartłomiej . My jesteśmy elfami Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15969
  • 84

Pogaduchy

@Misiek62  groźnego misia 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A czy pod choinką będzie Twoja czarna teczka @Misiek62 ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

Stawiam na to, że dziś wbijemy te 1k

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  aż tak wygłodzony jesteś 😄


@Citi2017 , sam się @Anonim  pochwalił, ze jest szczupły. Wszystko, co dobre, oddaje pieskom Emotikon: MrugającyEmotikon: Język Do rogacza ma daleko, bo kawaler...chyba że taki z niego "diabełek z rogami" Emotikon: Mrugający. Pamiętam, że mieliśmy bandę, która chodziła po Herodach ze swoimi atrybutami i własną inscenizacją tekstową do wyuczenia. A potem na styku "wpływów" przepychanki z inną bandą. @Anonim  nadałby się na takie wcielenie diabła ze swoją sylwetką Emotikon: Bardzo szczęśliwy