Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  nie dołuj @ketrasaArtur  że w każdą niedziele będzie musiał kasę wydać 😄


No cóż ja na to poradzę 😉

Ciebie @Citi2017  to też dotyczy 😂😂😅


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  nie bo nie dam się

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

nie bo nie dam się


@Citi2017 , i to mi się podoba Emotikon: Bardzo szczęśliwy @ketrasaArtur  zamiast dogadzać Emotikon: Mrugający Emotikon: Język to randkuje w ciemno. Wyjdzie Ci to bokiem "młodzieniaszku". Ty tak nie kozacz, że drugą młodość przeżywasz Emotikon: Mrugający Pamiętasz, co Ci mówiłem? Z wirtuozerią daleko nie "zajedziesz" Emotikon: Język

Witam wszystkich cieplutko Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miłej niedzieli na zakupach i gdzie dusza zapragnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy A @Anonim  masz wyczarować dla wszystkich, a nie żeby się podlizać przed wyborami. Trzeba rozpropagować rozdawnictwo w piękniejszej jej odsłonie, jak w pewnej firmie amerykańskiej na święta. Kto z rodzimych krezusów biznesowych pójdzie w ich ślady? Zobaczcie i poczytajcie sami- 10 mln dolarów dla 200 pracowników...robi wrażenie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

https://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/usa-pracownicy-dostali-10-milionow-dolarow-premii-swiatecznej,992941.html

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18690
  • 53527
  • 730

Pogaduchy

@wscieklaewka nie martw się o kasę. Moja żona wie co robić, aby dobrze na tym wszystkim wyjść Emotikon: Mrugający Dzięki za info co do niedziel handlowych

 

@Citi2017 ale animacje powstawiałeś. Prawdziwa choinka, prawie jak na święta. Przy pełnej stronie Twoich wpisów będzie można dostać oczopląsu Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , co Ty się tak bawisz przed świętami nickiem i stopką? Dopiero co miałeś inną. Na choince będzie wisiało wszystko z takim miganiem? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Czy będziesz sprzedawał? Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18690
  • 53527
  • 730

Pogaduchy

Powitać @Anonim Może aż tak źle nie będzie. Wiesz, młodzieńcza werwa, podobno teraz mam drugą młodość Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , tylko "nie przegrzej zaworów" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

witam @Anonim  gdzie ty podziewasz się @ketrasaArtur  z @wscieklaewka  mieli w nocy randkę 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

witam @Anonim  gdzie ty podziewasz się @ketrasaArtur  z @wscieklaewka  mieli w nocy randkę 😄


@Citi2017 , instalowałem im kamerki do Big Brothera, co by nie narobili czegoś Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18690
  • 53527
  • 730

Pogaduchy

Tylko się pojawić o odpowiedniej porze i rzec słówko, a już temat się kręcie normalnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

W sumie to dobrze, coraz bliżej 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL Emotikon: Mrugający