Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Ok, dzisiaj udało mi się wszystko poustawiać. Okazało się, że problem był trochę z mojej winy i wynikał z ustawień dotyczących służbowego numeru (w telefonie mam dwa). Tak więc ostatecznie mogę potwierdzić, że eSIM w Orange Flex działa z Apple Watch 6, a ustawia się go faktycznie poprzez aplikację Watch. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

@popala fajnie, że się udało uruchomić Apple Watch.

W takim razie Orange powinien zaktualizować informacje na stronie oraz zamieścić odpowiednie wskazówki, jak klient może sobie poradzić z wgraniem eSIM FLEX.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Hej!

Czy możesz podzielić się informacjami jak tego dokonać?

Od kliku dni próbuję i niestety nie mogę przejść dalej.

Mam iPhone 11 pro, główna (fizyczna karta) Plus i eSim flex oraz ekstra esim do tego Apple Watch 6.

Próbuję przez aplikację Watch dodać plan komórkowy i niby wszystko się dodaje ale w aplikacji w kółko wyświetla mi informację, że plan nieaktywny.

IMG_EE7CD8301967-1.jpeg

IMG_77400877FD3C-1.jpeg

 

Help - ktoś jest w stanie pomóc?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

^ mam ten sam problem w abonamencie 😞 ktoś wie jak to rozwiązać?
karta główna PLUS

esim abonament ORANGE

extra esim ORANGE

 

też kończe na tym samym screenie
IMG_77400877FD3C-1.jpeg

 

update: wg pani z infolinii watch 6 gen nie jest wspierany przez Orange w abonamencie

 

w salonie podczas sprzedawania mi abonamentu pan zapewniał mnie 4 razy że apple watch 6 gen bedzie działał.....

 

wczoraj dzwoniłem na infolinię techniczną 3 razy. nikt nie powiedział mi, ze nie wspieraja apple watch 6. kazali resetować zegarek, iphona i 3 razy robić cały setup.

 

troche żal

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Mam ten sam problem. Wysłałem zgłoszenia na chacie - ze zdjęciami, z filmikiem - zero odzewu. Tzn sprawa zgłoszona do działu technicznego. Macie doświadczenie czy Flex działa tak zawsze? Jestem trochę zdegustowany. Zwłaszcza ze zapłaciłem karę w Tmobile za zerwanie umowy tylko po to, żeby odpalić esim na Apple Watch 6, który jak czytam byc może nie działa?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Nowe info z technicznego...

Wczoraj rzeczywiście mieli ten problem z 'NIEUZYWANY' ale ponoć został naprawiony... Proszono mnie ponownie o usunięcie esim i dodanie nowej... Nic to nie działo

 

Kolejny telefon kolejne rewelacje. Przez to że kupiłem watcha w Cortland ponoć nie działa. Mam zadzwonić na obsługę apple i ponoc mi wyślą jakiś soft który umożliwi uruchomienie go w Polsce 🙈🛸👻👽

 

Międzyczasie złożyłem reklamację z prośbą o rozwiązanie umowy... Przeszedłem do Orange tylko po esim i apple watch skoro to nie działa to nie widzę powodu siedzieć w tej sieci 🤷‍


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Nie wiem kto Ci naopowiadał takich głupot, ale więcej go nie słuchaj 😉

To problem po stronie Orange i to, ze kupiłeś zegarek w Cortlandzie nie ma absolutnie żadnego znaczenia.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Oczywiście, że dzwonienie do Apple to bzdura. Jakimś cudem plan rodziny z truephone działa idealnie 🙈

 

złożyłem wypowiedzenie zobaczymy ile będę z nimi walczył o anulowanie umowy 😅


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Orange nie odzyskuje klientów. Więc wypowiedzenie przyjmie. Jak była lojalka, to naliczy karę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Ja mam Apple Watch 6 i u mnie działa z Orange Flex. Jedyna różnica jaką póki co widzę w porównaniu do przypadków przez Was opisywanych to fakt, że ja mam w telefonie fizyczną kartę Orange Flex, a nie eSima. Może to jest przyczyna?

 

Edit: poza fizycznym sim Orange Flex mam jeszcze w telefonie służbowego eSima - też z Orange, ale już nie Flex. Zegarek jest spięty z tym prywatnym z Orange Flex. Moje początkowe problemy z uruchomieniem, które tutaj opisywałem jakiś czas temu, wynikały właśnie z tej konfiguracji (niechcący próbowałem aktywować eSim AW ze służbowego sima zamiast prywatnego - jak już się zorientowałem, to poszło bardzo gładko).