Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Witam, 

W jaki sposób mogę zamówić eSIM na Apple Watch? W aplikacji Orange Flex wchodzę w karty SIM -> Karta dodatkowa -> Dodaj -> eSIM na Apple Watch. I wtedy mam dwie opcje:

1. Otwórz aplikację Watch. Ale tam przekierowuje mnie na stronę Orange, gdzie mam się zalogować. Moje dane do logowania do Orange Flex tam nie działają. Rejestracja też nie - jak wpisuję mój numer z Orange Flex, to dostaję komunikat: "Czy to na pewno Twój numer w Orange? Sprawdź i wpisz jeszcze raz"

2. Zeskanuj lub wpisz kod eID. Jak to wybieram, to włącza się aparat, ale za nic nie da się zrobić skanu. Nie jest też wcale możliwe wpisanie kodu. 

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

@popala którą wersję masz Apple Watch?

Tu masz informacje o możliwości zainstalowania eSIM na Apple Watch:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/juz-jest-w-orange-flex-esim-na-apple-watch/

oraz:

https://flex.orange.pl/pomoc


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Apple Watch 6


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

@popala wersja 6 nie jest jeszcze wspierana przez Orange.

eSIM FLEX można zainstalować na modelach Apple Watch w wersji: 3, 4, 5 GPS+ Celluar. Wersji 6 brak w wykazie.

 

Tu podobny temat, ale dotyczył abonamentu:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Apple-Watch-6-eSIM/m-p/22...

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Hmm... jak zamawiałem zegarek, to wyraźnie Orange był wskazany jako operator, który go wspiera. Wygląda na to, że powinienem go reklamować. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

@popala dokładnie, apple podaje informacje na stronie, że Orange wspiera wersję 6, Orange natomiast podaje, że nie wspiera. Dwie prawdy i obie się wykluczają. Szkoda, że klient jest w błąd wprowadzany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Kiedy ostatnio aktualizowałes aplikację flex na ios?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Z tego co widzę, ostatnia aktualizacja jest z 16.09 (wersja 32.0.0). Nie ma nowszej (sprawdzałem przed chwilą).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Jeszcze się skonsultuje. We flex dodawanie jest możliwe tylko przez aplikację Watch. Pytałeś o to na czacie Flexa?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

eSIM dla Apple Watch - jak dodać?

Zadałem jeszcze pytanie na czacie FLEX, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Czekam już 15 minut i dopiero szukają informacji.

 

edit:

Dostałem odpowiedź, że w tej sprawie jest wysyłane zapytanie. Tak wiec w tej chwili brak informacji, czekam na odpowiedź.