Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

Witam. Mam problem z Orange Flex. 9 Kwietnia miała zostać pobrana opłata za plan z mojej karty kredytowej którą podpiąłem w aplikacji. Tak się jednak nie stało, została pobrana tylko złotówka czyli pewnie opłata weryfikacyjna. Przez nie uiszczenie opłaty mój numer został zablokowany. Chciałem ręcznie blikiem zapłacić za plan jednak nie mogę się zalogować ponieważ przy próbie logowania aplikacja prosi o podanie kodu z SMS który nie przychodzi z powodu zablokowania numeru. Logowanie przez E-mail odpada ponieważ nie pamiętam jaki mail był przypisany do konta. Co robić? W jaki sposób mogę odblokować numer? Z góry dziękuję za pomoc

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

@Setunia do aplikacji powinno dać się zalogować e-mailem, który był użyty podczas zakładania konta FLEX. Podejżewam, że logujesz się numerem telefonu, więc spróbuj logowania e-nailem.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

Problem w tym że nie pamiętam jaki mail był przypisany do konta flex. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

@Setunia jest możliwość sprawdzenia na czacie FLEX. Trzeba by było zalogować się z innego konta FLEX i po weryfikacji konsultant powinien podać, jaki e-mail jest przypisany do Twojego zablokowanego numeru.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

odszukaj w skrzynce maile z rejestracji we Flex, będziesz wiedział na jaki adres to robiłeś


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Zablokowany numer Flex. Jak zalogować się do aplikacji?

Pytanie na której skrzynce ma szukać... 😄