Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 43
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Czołem, jak włączyć VoLTE na IPhonie 13 Pro Max? Za każdym razem jak do kogoś dzwonię to widzę ikonkę 3G w rogu. W ustawieniach nie mam opcji włączenia VoLTE. Dodam, że korzystam z dwóch kart SIM i w IP jest włożona ta dodatkowa. Dzięki za pomoc.photo_2022-03-04_13-29-29.jpg

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur  tak z marszu sprawdż w konfiguracji 😉

dla iOS poniżej 13.3 - Ustawienia ► Sieć komórkowa ► Opcje danych kom. ► Włącz LTE. Zaznacz też opcję "Głosowych i danych". Jeśli będzie zaznaczone "Tylko dane" - VoLTE będzie wyłączone.

Jeśli masz głosowe i dane po LTE aktywne, to kontakt z Orange, poprzez czat czy telefon, niech sprawdzą status usługi volte 😉

Tak na marginesie nurtuje mnie jedno, masz 2 simki, czy ta 1 simka ma aktywne volte, bo może być, że volte nie będzie na danym numerze, jak jedno urządzenie nie wspiera volte, drugi wspiera, to dopytaj na czat.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 43
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Na drugim telefonie VoLTE śmiga aż miło. Właśnie przełożyłem karty SIM i dalej nie ma opcji włączenia VoLTE w ustawieniach jak na screenie wyżej.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur  nie da się zejść na LTE w tych ustawieniach?

Po kiego 5G jak go nie ma w Orange, to jedynie proteza, po LTE jest szybciej, jak włączałeś 5G kodem czy w BOK, to ja bym to wyłączył na czat i może wreszcie zaskoczy volte.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 43
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

To są ustawienia telefonu z jakiej sieci ma korzystać. Jak ustawię LTE to dalej nie ma opcji od włączenia VoLTE. Tak to powinno wyglądać, a na tę chwilę chyba po prostu Orange nie wspiera IP 13 co jest trochę śmieszne. VoWIFI działa.
TWNPG7AjTFMrPa7DvgQ2N8xF.jpg

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur  co do wsparcia IP 13, to już nie pomogę, to forum użytkowników, nie ekspertów Orange 😉

Lista zgodnych z volte w Orange telefonów, ciągle się powiększa i wsparcie dla iPhone 13 Pro Max będzie, to kwestia czasu, może i miesiąca, musisz poczekać 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 43
  • 0

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Na stronie dogrzebałem się listy wspieranych i IP 13 na niej jest więc nie wiem o co tutaj chodzi.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur  pisałem wcześniej, dopytaj na czat czy telefonicznie, dlaczego ci volte nie działa, można też reset do fabrycznych ustawień zrobić 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 16
  • 53
  • 1

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

Mam ten sam problem z volte jak i wifi calling - obie te usługi nie działają poprawnie - w sieci zrzuca do 3g, a w wifi calling połączenia przychodzące prawie wcale nie działają (usługa działa losowo).

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE nie działa na IPhone 13 Pro Max

@Jaszczur  jaki model telefonu i czy to zgłaszałeś do wsparcia Apple?

Bo to też może być problem w oprogramowaniu telefonu.