Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

Czy ktoś z Was przerabiał może scenariusz w którym numer główny (Administrator rodziny) zostaje przeniesiony do innego operatora? Czy pozostałem numery będą działać na dotychczasowych zasadach (zarządzaniae w apce Administratora i plan taryfowy bez zmian)?

 

Czat twierdzi że wszystko będzie działać jak dotychczas. Nawet cena subskrypcji pozostanie na poziomie 15 zł. Ale im nie ufam. Może ktoś przerabiał to w praktyce?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

Sam sobie odpowiem 😉

 

Po przeniesieniu numeru Administratora do innej sieci, pozostałe numery widoczne w zakładce Rodzina (również te za 15 zł) działają prawidłowo. Nie mam możliwości dodania kolejnego członka rodziny.

 

Zakładka Start wygląda jakbym nie miał żadnego numeru we Flex, tj. mam komunikat "Witamy w Orange Flex! Wybierz swój Plan!"

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

@Duke moim zdaniem musi być numer administrator, ale skoro tak twierdzą, to pewnie tak się da. Tylko jak będzie zachowywało się konto bez numeru administratora?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

Nie wiem. Obsłudze czata nie ufam.

Dlatego pytam, bo się boję czy przypadkiem nie starcę wszystkich numerów. 

W regulaminie takiej sytuacji też nie widzę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

@Duke jeżeli chodzi o FLEX, to raczej rzetelnie i konkretnie przekazują informacje. Bardziej bym ufał, niż n czacie Orange, gdzie każdy konsultant po swojemu interpretuje.

 

W tym przypadku pasowało by uregulować tą sprawę regulaminem, żeby nie było niedomówień.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

@Duke mam jedno konto na FLEX-ie, gdzie nie mam przypisanego numeru, a używam go głównie do rozmów na czacie. Przeszedłem do zakładki FLEX Rodzina, ale nie mogę dodać osoby z rodziny. Zakładka jest nieaktywna.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

Hm... Nie spodziewałbym się że po opuszczeniu Flexa będzie można dodawać nowe numer do rodziny. Ale może stare tam zostaną a ich subskrypcje będą się odnawiać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

@Duke można by było test zrobić, tylko trzeba będzie włożyć kaskę, która później będzie zwrócona, jak się zrezygnuje z FLEX-a do 14 dni.

 

Założyć konto na FLEX z numerem, dodać osobę do FLEX rodzina, a następnie numer główny wyłączyć lub przenieść do innego operatora, zostawiając numer z Rodziny.

 

Nie przychodzi mi inny sposób na sprawdzenie co się stanie z numerami we FLEX Rodzina po opuszczeniu numeru administratora.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

Sam sobie odpowiem 😉

 

Po przeniesieniu numeru Administratora do innej sieci, pozostałe numery widoczne w zakładce Rodzina (również te za 15 zł) działają prawidłowo. Nie mam możliwości dodania kolejnego członka rodziny.

 

Zakładka Start wygląda jakbym nie miał żadnego numeru we Flex, tj. mam komunikat "Witamy w Orange Flex! Wybierz swój Plan!"

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

A kto płaci? 😄

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Ucieczka z Flexa. Co z rodziną?

W sekcji płatności numer karty nadal jest widoczny, więc subskrypcja sama się opłaca.