Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 21218
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

64 kbps.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 968
  • 476
  • 18

Spore obniżki we Flex

Dzięki. Czyli to oferta nie dla mnie Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 18, Komentator
  • 193
  • 213
  • 0

Spore obniżki we Flex

Jakbyście chcielibyście włączyć gb za gole (6.09 i 9.09) to ich nie włączycie w Orange Flex

1. Promocja „GB za gole” (zwana dalej Promocją), skierowana jest do abonentów głosowych usług mobilnych Orange, z wyłączeniem oferty
Orange Flex

Poziom 39, Guru ****
  • 21218
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

Osobiście płakać nie będę.
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Ekspert AMA
  • 342
  • 461
  • 34

Spore obniżki we Flex

Nie do końca prawda Emotikon: Szczęśliwy jak do nas napiszesz na chacie to dostaniesz bonus Emotikon: Szczęśliwy podobny do tego za gole Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Ekspert AMA
  • 342
  • 461
  • 34

Spore obniżki we Flex

Jeśli dla Ciebie najważniejsze GB w kraju to fakt ... Jeśli zależy Ci na wygodzie obsługi, dodatkowych usługach, bezpieczeństwie i dodatkowej karcie to Flex nie ma konkurencji Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21218
  • 10805
  • 1059

Spore obniżki we Flex

A ja pisałem i nic nie dostałem Emotikon: Smutny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 193
  • 213
  • 0

Spore obniżki we Flex

Ale by się przydała migracja z Orange FLEX do Orange Na Kartę

0 Lubię to
Odpowiedz