Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie z NJU i eSim

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przeniesienie z NJU i eSim

Hej!

Myślę o przeniesieniu numeru z NJU. Głównym powodem jest brak eSim w tamtejszej ofercie.

Pytania.

Jak długo trwa migracja z NJU do flex?

Czy przeniesienie numer z NJU wymaga też nowej karty?

Posiadam zegarem apple watch 5 czy karta eSim jest do niego dodatkowo płatna? Jeżeli tak to ile?

 

Niestety nie mogłem się doszukać nigdzie odpowiedzi na te pytania.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie z NJU i eSim

1. przeniesienie trwa ok 4 dni

2. najpierw przejdziesz do FLEX z tą samą kartą SIM, co masz w NJU mobile, a następnie w aplikacji sobie wymienisz. Za wymianę karty SIM nie są pobierane żadne opłaty.

Niee musisz kupować startera w kiosku, gdzie zapłacisz za niego 3 PLN. Możesz w aplikacji zamówić i kurier dostarczy bezpłatnie lub udać się do najbliższego salonu Orange i otrzymać bezpłatny starter FLEX.

3. Twoj smartwatch bedzie dzialal z esim Orange 

4. Esim we Flex jest za darmo

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/juz-jest-w-orange-flex-esim-na-apple-watch/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie z NJU i eSim

1. przeniesienie trwa ok 4 dni

2. najpierw przejdziesz do FLEX z tą samą kartą SIM, co masz w NJU mobile, a następnie w aplikacji sobie wymienisz. Za wymianę karty SIM nie są pobierane żadne opłaty.

Niee musisz kupować startera w kiosku, gdzie zapłacisz za niego 3 PLN. Możesz w aplikacji zamówić i kurier dostarczy bezpłatnie lub udać się do najbliższego salonu Orange i otrzymać bezpłatny starter FLEX.

3. Twoj smartwatch bedzie dzialal z esim Orange 

4. Esim we Flex jest za darmo

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/juz-jest-w-orange-flex-esim-na-apple-watch/


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przeniesienie z NJU i eSim

Dzięki!

A co z kartą eSim do apple watch??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie z NJU i eSim

@nikonmm uzupelnilem posta wyzej. Wszystko bedzie hulac🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Przeniesienie z NJU i eSim

@byczyn_86 Bardzo dobre wiadomości 🙂 Dzięki wielkie!!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie z NJU i eSim

@nikonmm to ja jeszcze doprecyzuję.

Przeniesienie numeru z NJU do FLEX trwa chwilę. Ponieważ obu ofert to jest operator Orange, więc już jesteś w systemie i przeniesienie jest uproszczone.

Numer przenosisz do NJU na tej samej karcie SIM, nie ma konieczności wymiany, ale jak chcesz, to wymianę karty SIM możesz wykonać to samodzielnie przez aplikację. Musisz mieć tylko starter FLEX, który możesz otrzymać kurierem, w salonie Orange lub w kiosku, koszt 3 PLN.

Karta eSIM jako dodatkowa do tego samego numeru jest bezpłatna na okres 6 miesięcy, ale obecnie jest promocja, gdzie za dodatkową kartę eSIM nie ponosi się dodatkowych kosztów. Obecnie promocja jest bezterminowo, ale po zniesieniu może być naliczana opłata w wysokości 9 PLN.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Przeniesienie z NJU i eSim

Przechodząc z NJu w nazwie operatora przy zasięgu nadal będzie NJu mimo że będziesz we flex, dopóki nie wymienisz karty na flex taka nazwa będzie widniała. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Przeniesienie z NJU i eSim

ja bym na Twoim miejscu nie uciekał z nju. To najlepsza oferta na rynku i moim zdaniem zrobisz źle. No ale Twoja decyzja. Mi tam brak esimu nie przeszkadza (może stary jestem :P) i jak na razie lepszej oferty nie ma. NJU rządzi ! 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie z NJU i eSim

@nikonmm Pamiętaj, aby skorzystać z kodu polecającego - 50 PLN idealne na pizze. Ważne! Kod należy wprowadzić PRZED wpisaniem karty płatniczej.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...