Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

[ Edytowane ]

Cześć 👋 Z początkiem czerwca przeniosłem numer mamy do Orange Flex z abonamentu w Orange Emotikon: Szczęśliwy Z tej okazji porobiłem sobie zrzuty ekranu, co by inni mogli zobaczyć jak to wygląda. Po zdjęciach widać że to trwało tylko kilka minut. Wszystko poniżej.

1.jpgPierwsze co widać po włączeniu apki.2.jpgKilka możliwości rejestracji.3.jpgMiło Emotikon: Szczęśliwy4.jpgJa wybrałem e-mail.5.jpgJak wszędzie ciężkie hasło.6.jpgPora wyborów.7.jpgNie jest tego dużo. Wystarczy wybrac ilość internetu.8.jpgTeraz właściwy moment.9.jpgNie sprawdzałem czy się da wybrać Państwo Emotikon: Szczęśliwy10.jpgKod przychodzi w wiadomości SMS na podany numer.11.jpgJak widać, bez żadnych zdjęć się obędzie.12.jpgI tak już?13.jpgChyba już. Teraz tylko zgody, a są tylko dwie.14.jpgZostała tylko metoda płatności, czyli karta płatnicza.15.jpgPodsumowanie i pierwszy widok gdy wszystko jest ok.16.jpgDzwonek nic nie informuje. Tak powinno być.

Po prawie miesiącu mama nic nie mówi o działaniu, a spokojnie sobie dzwoni. Także wszystko gra Emotikon: Szczęśliwy

Mama ma kartę z numerem w swoim telefonie, który jest klawiszami (tak jej wygodnie), natomiast apkę mam ja na swoim telefonie. Także wcale nie trzeba mieć apki na swoim telefonie i spokojnie można zarządzać numerem kogoś bliskiego, kto nie zna się na tym wszystkim. Z karty płatniczej jest automatycznie pobierana kwota, także nie trzeba pamiętać o rachunkach i doładowaniach. Dla osób zabieganych, czy seniorów same plusy.

Szczegóły oferty, jak i miejsce gdzie można pobrać apkę znajdziecie o tu: https://flex.orange.pl/

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 40, Guru *****
  • 25023
  • 13370
  • 1135

Jak będzie szybki powrót, to się też przeniosę Emotikon: Szczęśliwy
.
Poziom 33, Ekspert
  • 3006
  • 3132
  • 104

[ Edytowane ]

@Wojciech  fajnie to pokazałeś Emotikon: Mrugający

Może jeden numer przeniosę do Flex, bo drogo nie jest, za to sporo ciekawych usług.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

@Wojciech , pobieżna analiza materiału wskazuje na dosyć zrozumiałe zasady. Ale dali mi nadzieję na więcej. Niestety, na chwilę obecną (potwierdzone dzisiaj na czacie Flexa) nie ma możliwości przeniesienia z Orange Love numeru. Bo wiadomo mi, że nadal są problemy z rozpakietowaniem OL.

Flex z OL.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 2254
  • 3241
  • 117

@burebusek napisał:

(...) Niestety, na chwilę obecną (potwierdzone dzisiaj na czacie Flexa) nie ma możliwości przeniesienia z Orange Love numeru. (...)

@burebusek,

może pytanie na ten temat zadasz na AMIE? Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

@Wiktor , nie wiem, czy będę miał ochotę. Obiecali, zrobili nadzieję, więc czas na decyzje, a nie skomlenie.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 602
  • 692
  • 19

@Wojciech  a jak z kartą sim przy takiej migracji. Nowa czy działa na dotychczasowej?

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Działa na dotychczasowej.

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.