Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z firmy na flex

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 11
  • 0

Przejście z firmy na flex

@Piotrekk85dzieki za pomoc


Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Przejście z firmy na flex

@An-zg Już jest! Flex otwiera się na jednoosobowe działalności gospodarcze! Otwórz nowe konto Flex dla Firm i korzystaj z zalet Flexa. A po każdej płatności dostaniesz e-fakturę na maila. Więcej na: flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przejście z firmy na flex

@Mariya_FLEX niestety nie jest to do końca prawdą, posiadam abonament Dla Firm i nie mogę przenieść numeru do Flex:(


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście z firmy na flex

Masz jakieś rabaty za łączenie usług na fakturze?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przejście z firmy na flex

Nie. Posiadam tylko telefon, nie mam też żadnych włączonych usług, a z informacji od konsultanta Flex mój plan taryfowy jest wykluczony z migracji, niestety żadnych powodów takie stanu rzeczy nie poznałem;)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście z firmy na flex

Ale jaki do wariant planu Dla Firm?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przejście z firmy na flex

W mój orange wyświetla się tylko taka nazwa Dla Firm (taką też podał mi konsultant na chacie) więc nie znam wariantu, płacę 55,34 (44,54 po rabatach za zgodę marketingową i eFakturę) rozmowy, smsy no limit + 10 GB internetu, czy ma to jakieś znaczenie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Przejście z firmy na flex

U mnie ten sam problem, ta sama oferta Dla Firm. Nie ma możliwości automatycznego przeniesienia. Kontaktowałem się z czat oferty flex, tam mnie przekierowali do support Orange. Dowiedziałem się tylko, że niby mam ofertę dla grup, jednak nigdy takowej nie zamawiałem. W profilu Orange też nie ma śladu takowej. Kontaktowałem się z czat Orange i tam tylko mnie odesłali do infolinii. Przejdę się do salonu, może tam będą w stanie pomóc.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Przejście z firmy na flex

Daj znać jak uda Ci się coś ustalić. Prawdopodobnie zostaje przeniesienie numeru do innego operatora na kartę i dopiero wtedy migracja do flex. Ogólnie strasznie bez sensu.