Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

Cześć 👋 Z początkiem czerwca przeniosłem numer mamy do Orange Flex z abonamentu w Orange 🙂 Z tej okazji porobiłem sobie zrzuty ekranu, co by inni mogli zobaczyć jak to wygląda. Po zdjęciach widać że to trwało tylko kilka minut. Wszystko poniżej.

 

Pierwsze co widać po włączeniu apki.Pierwsze co widać po włączeniu apki.Kilka możliwości rejestracji.Kilka możliwości rejestracji.Miło :)Miło 🙂Ja wybrałem e-mail.Ja wybrałem e-mail.Jak wszędzie ciężkie hasło.Jak wszędzie ciężkie hasło.Pora wyborów.Pora wyborów.Nie jest tego dużo. Wystarczy wybrac ilość internetu.Nie jest tego dużo. Wystarczy wybrac ilość internetu.Teraz właściwy moment.Teraz właściwy moment.Nie sprawdzałem czy się da wybrać Państwo :)Nie sprawdzałem czy się da wybrać Państwo 🙂Kod przychodzi w wiadomości SMS na podany numer.Kod przychodzi w wiadomości SMS na podany numer.Jak widać, bez żadnych zdjęć się obędzie.Jak widać, bez żadnych zdjęć się obędzie.I tak już?I tak już?Chyba już. Teraz tylko zgody, a są tylko dwie.Chyba już. Teraz tylko zgody, a są tylko dwie.Została tylko metoda płatności, czyli karta płatnicza.Została tylko metoda płatności, czyli karta płatnicza.Podsumowanie i pierwszy widok gdy wszystko jest ok.Podsumowanie i pierwszy widok gdy wszystko jest ok.Dzwonek nic nie informuje. Tak powinno być.Dzwonek nic nie informuje. Tak powinno być.

 

Po prawie miesiącu mama nic nie mówi o działaniu, a spokojnie sobie dzwoni. Także wszystko gra 🙂

 

Mama ma kartę z numerem w swoim telefonie, który jest klawiszami (tak jej wygodnie), natomiast apkę mam ja na swoim telefonie. Także wcale nie trzeba mieć apki na swoim telefonie i spokojnie można zarządzać numerem kogoś bliskiego, kto nie zna się na tym wszystkim. Z karty płatniczej jest automatycznie pobierana kwota, także nie trzeba pamiętać o rachunkach i doładowaniach. Dla osób zabieganych, czy seniorów same plusy.

 

Szczegóły oferty, jak i miejsce gdzie można pobrać apkę znajdziecie o tu: https://flex.orange.pl/

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

Jak będzie szybki powrót, to się też przeniosę 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Wojciech  fajnie to pokazałeś 😉

Może jeden numer przeniosę do Flex, bo drogo nie jest, za to sporo ciekawych usług.

Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Wojciech , pobieżna analiza materiału wskazuje na dosyć zrozumiałe zasady. Ale dali mi nadzieję na więcej. Niestety, na chwilę obecną (potwierdzone dzisiaj na czacie Flexa) nie ma możliwości przeniesienia z Orange Love numeru. Bo wiadomo mi, że nadal są problemy z rozpakietowaniem OL.

Flex z OL.PNG

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex


@Anonim napisał:

(...) Niestety, na chwilę obecną (potwierdzone dzisiaj na czacie Flexa) nie ma możliwości przeniesienia z Orange Love numeru. (...)


 

@Anonim,

może pytanie na ten temat zadasz na AMIE? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Wiktor , nie wiem, czy będę miał ochotę. Obiecali, zrobili nadzieję, więc czas na decyzje, a nie skomlenie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przejście z Orange Abonament na Orange Flex

@Wojciech  a jak z kartą sim przy takiej migracji. Nowa czy działa na dotychczasowej?