Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój numer jest zajęty

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Recenzent
  • 8
  • 36
  • 0

Mój numer jest zajęty

Zamówiłem klasycznego SIM-a. Teraz jak ktoś do mnie dzwoni słyszy, że osoba ma wyłączony telefon. Ja mogę dzwonić bez problemu. Wszystko aktywowałem. Kodu do resetu przekierowań użyłem.

Poziom 19, Pasjonat
  • 101
  • 200
  • 1

Mój numer jest zajęty

sprawdź czy w ustawieniach numeru masz włączone Odrzucanie połączeń z numerów zastrzeżonych. Jeśli tak to wyłącz i przetestuj czy zadziała.

U moich rodziców było to wł. i mieli podobne objawy. Po wyłączeniu ustały.

Jeśli pomoże zgłoś obserwację na czat i poproś o numer zgłoszenia technicznego - pójdzie wyżej.

Poziom 14, Recenzent
  • 8
  • 36
  • 0

Mój numer jest zajęty

Poddaję się. Moja rozmowa na czacie to jakiś dramat. Szukam innej sieci. Dzięki wszystkim za próbę pomocy.

Poziom 19, Pasjonat
  • 22
  • 52
  • 1

Mój numer jest zajęty

Od około tygodnia mam ten sam problem - ktoś do mnie dzwoni - przez sekundę słyszę dzwonek po czym następuje rozłączenie tak jakbym to ja odrzucił połączenie. I na koniec dostaję smsa z powiadomieniem, że ktoś próbował się połączyć. W telefonie mam fizyczna kartę SIM, duplikat e-sim w zegarku.

Mając doświadczenie z próbami wyjaśnienia kilku problemów na czacie nie chce mi się nawet podejmować tematu. Powoli zaczynam się rozglądać za innym operatorem. Pal licho tego e-sima, przydał mi się w ciągu roku może ze 2 razy.