Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Chciałem otrzymać kilka odpowiedzi i próbowałem skontaktować się z infolinią w sprawie Orange Flex - po wykonaniu telefonu usłyszałem, że jest to możliwe tylko przez czat. OK. Próba logowania na czat - nieprawidłowe dane i mogę tylko połączyć swoje konto poprzez FB lub Google - zero możliwości założenia w normalny sposób konta.

Tak samo jak instaluję aplikację w Orange Flex na telefonie - pierw muszę wybrać pakiet... czego nie chcę robić bez poznania odpowiedzi na pytania.

 

1. Czy we Flexie jest rozmowa oczekująca jak w abonamencie (po prostu rozmawiam z kimś i pokazuje mi, że ktoś się do mnie dobija i mogę spokojnie odebrać ten drugi telefon) czy jak w orange na kartę otrzymuję smsa.

2. Czy w ofercie za 25 zł mam dostęp do social media (FB, Insta, itd) bez limitu czy dopiero przy pakiecie za 30 zł? Marketingowe OD można interpretować w różny sposób po prostu...

 

Ogólnie mam wrażenie, że Flex jest takim trochę niechcianym dzieckiem jeżeli chodzi o Orange. Będąc na zakupach zahaczyłem o salon i usłyszałem, że i nich moge odebrać tylko kartę, a o ofercie nic nie wiedzą, to samo infolinia...

 

A ta oferta wygląda ciekawie dla osoby, która chce tam mieć 3 numery telefonu (Flex rodzina).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Wykonałem połączenie i dodatkowo wykonałem połączenie z innego numeru. Na moim wyświetlił się numer, który próbuje się połączyć. Informacja u osoby próbującej się połączyć: Użytkownik prowadzi rozmowę, pozostań na linii.

Nie dostaje SMS, a jedynie połączenie oczekujące. Podobno, ale tego nie potwierdzę usługa nie działa w przypadku eSIM. Czyli odpowiedź jest taka, że działa. 😊 Czyli w trakcie rozmowy widzisz, że ktoś się dobija 😉 Po zakończonej rozmowie mam na wyświetlaczu nieodebrane połączenie od osoby, która próbowała się połączyć. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

@Bartek78z 

Ad1) Są ozmowy oczekujące.

Ad2) Socjal media są w ramach planu, inne passy trzeba dodatkowo dokupić.

 

Konto można założyć przez apkę, bez konieczności uruchamiania planu. Można korzystać z czatu lub odczytać zamieszczone informacje o FLEX w apce.

Infolinią oraz salon niestety nie przekazują informacji. Założenie jest takie, że informacje i obsługa FLEX w apce i internecie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

@Bartek78z , Flex to najnowocześniejsze dziecko Orange. Kupione za grube mln. Bardzo ważny projekt dla Orange i przyszłość usług. Do salonów się nie chodzi, bo to oferta całkowicie samoobsługowa w aplikacji. Niezależny system od Orange więc w salonie nic się nie załatwia. Za 25 zł masz w pakiecie social media za free (nielitowany transfer od pakietu za 25zł). Połączenia oczekujące działają. Kontakt przez czat z BOK 24h, bo to nowoczesna forma.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

OK, rozumiem, że przez czat, dla mnie to nawet wygodniej. Tylko aktualnie jak widać jako człowiek z zewnątrz mam kłopot by normalnie się rejestrować 😉

 

Co do oczekujących rozmów to mam teraz sprzeczne informacje. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Właśnie przy zakładaniu konta pierwszy krok to wybór oferty. Jest to dość mylące kiedy jeszcze nie wiesz czy będziesz korzystać z niej 😉

 

Co do rozmów oczekujących to widać, że jest rozbieżność w odpowiedziach...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Wykonałem połączenie i dodatkowo wykonałem połączenie z innego numeru. Na moim wyświetlił się numer, który próbuje się połączyć. Informacja u osoby próbującej się połączyć: Użytkownik prowadzi rozmowę, pozostań na linii.

Nie dostaje SMS, a jedynie połączenie oczekujące. Podobno, ale tego nie potwierdzę usługa nie działa w przypadku eSIM. Czyli odpowiedź jest taka, że działa. 😊 Czyli w trakcie rozmowy widzisz, że ktoś się dobija 😉 Po zakończonej rozmowie mam na wyświetlaczu nieodebrane połączenie od osoby, która próbowała się połączyć. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Super 🙂 Nie mam (w każdym w tym momencie eSIM) więc jest to świetna informacja dla mnie.

 

Wygląda, że mogę spokojnie iść we Flexa - rozmawiam sporo z jednym numerem i brak połączeń oczekujących jest sporym utrudnieniem. Jedyne co mnie kieruje do rezygnacji z karty 😉

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

Faktycznie są połączenia oczekujące. Sprawdzone, działa. Nie ma natomiast konferencji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

To mam jeszcze jedno pytanie:

Jak "schodzi" transfer? Przykładowo korzystam głównie z FB i Insta. Czy pierw leci to z pakietu czy po prostu nie jest to liczone?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kontakt z infolinią w sprawie Orange Flex

@Bartek78z , nie leci z pakietu. Korzystanie  sociali nie pomniejsza pakietu i jest darmowe.